Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Ювілей ветеранських організацій.

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Ювілей ветеранських організацій.

19-04-2017, 19:57
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Ювілей ветеранських організацій.«Не старіють душею ветерани» - ця фраза з відомої пісні сама по собі виникає в пам'яті, коли потрапляєш в барвисто оформлений хол міського будинку культури. Тут, силами фахівців управління культури, організована виставка Пам'яті, де представлені фотографії ветеранів, їх нагороди і документи. Запрошенi гостi затримувались бiля кожного стенду. Бо якщо для нас - то е історія, а от для вшанованих ветеранів цi свiтлини - це їх життя, та їх молодість. В якостi почесного гостя на заході була присутня Білгород-Дністровський міський голова. Алла Гінак привітала присутніх в залі ветеранів з 30-річчям заснування ветеранських організацій

До речі, ветеранські організації Білгорода-Дністровського, це не тільки ветерани Другої Світової війни, яких в місті залишилося всього 11 чоловік. Це ветерани праці, Союзи ветеранів Чорнобиля, Афганістану, ветеранські організації на підприємствах і установах. З доповіддю на урочистих зборах виступив голова Білгород-Дністровської міської ради ветеранів Іван Аулов.

За багаторічну плідну працю, значний внесок у розвиток ветеранського руху, героїко-патріотичне виховання молоді на кращих традиціях старшого покоління та з нагоди відзначення 30-ої річниці заснування Білгород-Дністровської міської організації ветеранів України Грамотою міського голови нагородили керівників ветеранських организацій, а також депутатів, предприємців, а також представників громадських організацій, які підтримують ветеранів. До привітань приєдналися почесні гості заходу.

Урочисті збори закінчилися концертною програмою, яку красномовно було названо «Над пам'яттю роки не владні».


Автор: nikolaev
Прочитали - 612
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать