Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН: У ДМИТРІВЦІ ВМІЮТЬ ВІДПОЧИВАТИ.

БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН: У ДМИТРІВЦІ ВМІЮТЬ ВІДПОЧИВАТИ.

7-06-2017, 23:51
БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН: У ДМИТРІВЦІ ВМІЮТЬ ВІДПОЧИВАТИ.У селі Дмитрівка Болградського району вдало поєднали кілька свят - кінець навчального року, День захисту дітей, християнське свято Трійцю і чемпіонат по футболу серед гагаузьких сіл на кубок Бессарабії. За святковими подіями спостеригали наші кореспонденти. За традицією, привітати жителів Дмитрівки, приїхали народний депутат України, Антон Кіссе, заступник голови Одеської облради, Юрій Дімчогло і депутат Болградської райради Марія Попова.

Після ранкової літургії в Свято-Троїцькому храмі, в Олександрівському монастирі, всі жителі села зібралися на стадіоні, де футбольні команди гагаузьких сіл виборювали кубок Бессарабії. Ось уже другий рік поспіль, цей трофей здобула команда з села Старі Трояни Кілійського району. Друге місце вибороли дмитрівський футболісти, а на третьому - Котловина. Заступник голови областної ради Юрій Дімчогло, до речі саме з його ініціативі проводяться ці змагання, привітав команди, а жителів села з Трійцею.

Такого роду свята останнім часом стали в Дмитрівці відбуватися частіше. З виборами нового голови села, Петра Кюлафли, велику увагу стали приділяти юним дмитрівцям, молодому поколінню села, адже на них покладають великі надії. Дмитровський діти в цей день вдосталь напригалися на батуті, набігалися по надувний сходах. А ті, хто від втоми не заснув, посмакували улюбленим морозивом.

Силами працівників Будинку культури пройшов святковий концерт, а гості з Молдови та Одеси порадували глядачів новими піснями. Ще довго в долині звучала музика, адже свято продовжувалося.


Автор: nikolaev
Прочитали - 685
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать