Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: ВІЗИТ ПОСЛА БОЛГАРІЇ

ІЗМАЇЛ: ВІЗИТ ПОСЛА БОЛГАРІЇ

14-06-2017, 18:46
ІЗМАЇЛ: ВІЗИТ ПОСЛА БОЛГАРІЇУ шести містах України за програмою посольства Болгарії діють кабінети інтерактивного вивчення іноземних мов. Вони відкриваються в навчальних закладах, де є зацікавленість до болгарської мови, а саме у вищих навчальних закладах Мелітополя, Бердянська, Ізмаїла, у школі Київа, Білої Церкви. Що стосується кабінету інтерактивного вивчення іноземних мов в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті, підтвердженням співробітництва є сертифікат, якій було продемонстровано на відкритті. Цей проект буде продовжено. за ініціативою Надзвичайного і Повноважного посла республіки Болгарія в Україні Красиміра Мінчєва і інтересу української спільноти. На рівні міністерства іноземних справ вирішується організація відкриття подібних кабінетів у Львові, Одесі, Приморську, Києвському Національному університеті..

Вивчення болгарської мови – це знання ще однієї європейської мови, - відзначив Красимір Мінчєв. Измаильский гуманітарний університет, єдиний зі статусом державного в Українському Придунав’ї , значну увагу приділяє міжнародному співробітництву. Вищий навчальний заклад, та його ректор Ярослав Кічук проявляє зацікавленість в розвитку національно-культурних товариств саме в Україні та на півдні Бесарабії. Культурно-просвітницькі виховні центри допомагають не тільки підвищити знання своєї рідної мови багатьох національних громад, а й проводять навчальну роботу з історії, культури, толерантності, відходу від проявлень ксенофобії. Для студентів ІДГУ на базі культурно-просвітницького центру відкриваються шляхи до стажировки в Болгарії, Туреччині, в інших країнах Європеського Союзу.

Ізмаїльский державний гуманітарний університет один з шести вузів, які в цьому році стали переможцями програми, ініційованої посольством Болгарії. За умовами проекту навчальний заклад провів ремонт в приміщені, а оснащеня кабінету інтерактивного вивчення іноземних мов компьютерами, інтерактивною дошкою, програмним забезпеченям виконали болгарьскі партнери за програмою сприяння розвитку та співробітництва. На відкритті кабінету Надзвичайний і Повноважний посол республіки Болгарія в Україні передав підручники, книги з фольклору та історії. Студенти, які бажають вивчати болгарську мову, таких 38 відсотків, зможуть завдяки інтерактивній методиці вивчити сучасну болгарську мову. Доречі, кабінет інтерактивного вивчення іноземних мов відкритий не тільки для студентів, а й представників болгарських громад. У планах Ізмаїльського державного гуманітарного університету, на базі закладу за підтримкою професорів з Болгарії видавати випускникам український та болгарський дипломи державного зразку.


Автор: nikolaev
Прочитали - 464
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать