Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: СТВОРЕННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ІЗМАІЛУ.

ІЗМАЇЛ: СТВОРЕННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ІЗМАІЛУ.

21-06-2017, 20:48
ІЗМАЇЛ: СТВОРЕННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ІЗМАІЛУ.Понад 50 заяв від кандидатів до вступу на безстрокову службу на посаду інспектора патрульної поліції в місті Ізмаїл прийнято на цей момент. Усі кандидати пройшли анкетування. Заяви будуть прийматись до 1-го липня, якщо буде недостатньо кандидатів, то набір буде тривати до 1-го серпня. Судячи з кількості людей, особливо молоді до 35 років, за умовами конкурсу, які прийшли на зустріч з представниками обласного управління, набір в Ізмаїльський відділ патрульної поліції, що створюється, буде непростим. Зустріч носила здебільше інформаційний характер, то ж проводили її начальник кадрового забезпечення Управління патрульної поліції Одеси Олександр Краснобаєв і начальник прес-служби Управління поліції в місті Одеса Алла Марченко. Вже відомо, що з 50 заяв більший відсоток кандидатів жінки, зараз проходить лише перший етап набору. Другий етап – психологічне тестування.

Було заявлено, що набір ведеться переважно з жителів півдня Бесарабії, тому що на Управління патрульної поліції в місті Одеса не покладено обов'язок забезпечення квартирами інспекторів патрульної поліції, які увійдуть у склад Ізмаїльського відділу. Якщо кандидати пройдуть всі етапи конкурсу, під час навчання протягом чотирьох місяців вони будуть отримувати зарплатню 5 тисяч 700 гривень. Після того як какндидат заповнив заяву на сайті Департаменту патрульної поліції, всі етапи конкурсу він проходить в Одесі.

Відбір кандидатів проводиться за певними критеріями. Це означає, що Департамент патрульної поліції не готовий брати на службу всіх, хто цього забажає. Майбутній інспектор партрульної поліції повинен мати водійське посвідчення, та пройти медичне підтвердження придатності до служби за станом здоров’я. Окрім того кандидату треба здати тести з фізичної підготовки. Наприклад, нормативи для чоловіків - 30 секунд віджимання і прес 45 раз на 3 бали. 100 метрів та километр пробігають чоловіки та жінки. Для дівчат 20 віджимань. Базова зарплата інспектора патрульної поліції - 8 тисяч гривень, що представляє інтерес для молодих людей, які не мають досвіду роботи. Інспектори патрульної поліції будуть патрулювати на вулицях міста і реагувати на повідомлення, що поступають по лінії 102. На них також покладається безпека дорожнього руху, складання адміністративних протоколів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 846
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать