Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Обласний семінар міських рад ветеранів.

ІЗМАЇЛ: Обласний семінар міських рад ветеранів.

12-07-2017, 23:38
ІЗМАЇЛ: Обласний семінар міських рад ветеранів.В Ізмаїлі вперше пройшов семінар міських рад ветеранів з семи районів Одеської області. На початку зустрічі її учасників привітали голова Ізмаїльської райдержадміністації Наталія Тодорова, заступник голови Ізмаїльської міської ради Сергій Баткілін, заступник голови Ізмаїльської районної ради Алла Данукалова. Семінар очолив голова обласної ради ветеранів Микола Лейфура. У президіумі були присутні перший заступник голови обласної ради ветеранів Василь Усенко, голова Ізмаїльської ради ветеранів Віктор Ромащук, голова ветеранської організації Ізмаїльського району Вержина Гірник.

Голови ветеранських організацій розповіли як будуються взаємини з міською та сільською владою на місцях. Представники ветеранських організацій у селах районів зауважили, що потрібно спілкуватися з головами рад, шукати компроміс у розв’язанні гострих питань. Також на обласному семінарі обговорили, чого потребують первинні організації ветеранів, що робиться для поліпшення життя ветеранів міста і сіл, як виконуються чисельні програми по захисту ветеранів та їх сімей.

Обласний семінар, у першу чергу, був направлений на обмін досвідом ветеранських організацій, та визначення завдань на подальший період, згуртування ветеранських організацій для захисту ветеранів війни та праці, дітей війни, малозабезпечених ветеранів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 636
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать