Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСЬКА ОБЛ.: Військові навчання "Сі Бриз-2017" - активна фаза.

ОДЕСЬКА ОБЛ.: Військові навчання "Сі Бриз-2017" - активна фаза.

19-07-2017, 18:37
ОДЕСЬКА ОБЛ.: Військові навчання "Сі Бриз-2017" - активна фаза.Відсьогодні розпочалася активна фаза українсько-американського навчання “Сі Бриз-2017”, яка має на меті проведення багатонаціональної операції з безпеки в кризовому регіоні. У визначених районах проходить розгортання задіяних сил. Операція буде проведена у режимі "free play" та стане одним із інструментів поступового переходу Військово-Морських Сил ЗС України на функціонування за стандартами НАТО.

Перші підсумки навчань підвели українські прикордонники. Результат тижня теоретичної та практичної частини навчань, військовослужбовці прикордонної комендатури швидкого реагування мають закріпити практичними діями. Це можливість перейняти передовий досвід іноземних колег, бойовий досвід морських піхотинців, перевірити та закріпити свої знання та навички",- йдеться у повідомленні.

В активній фазі навчань прикордонники ПрикКШР освоїли не властиві для них бойові вправи: десантування мінометного підрозділу з десантного корабля, здійснення переправи через водні перешкоди, десантування з гелікоптера – йдеться в повідомленні прес-центру української прикордонної служби.

Керівництво навчань не вперше випробовує прикордонників завданнями максимально наближеними до бойових. Які вимагають від командирів підрозділів миттєвої реакції на обстановку, прийняття не стандартних рішень та гнучкого мислення. Нагадаємо, що міжнародні навчання "Сі Бриз -2017" проходить з 10 по 23 липня у Одеській і Миколаївській областях, а також в північно-західній частині Чорного моря. У них беруть участь 16 країн.


Автор: nikolaev
Прочитали - 641
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать