Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: «Душа України в творах митців».

ІЗМАЇЛ: «Душа України в творах митців».

1-09-2017, 18:53
ІЗМАЇЛ: «Душа України в творах митців».З власних фондів Ізмаїльська картинна галерея відкрила виставку графіки «Душа України в творах митців». В експозиції виставки представлені роботи чотирнадцяти відомих народних та заслужених художників України: Зої Пасічної, Наталії Лопухової, Олексія Міщенка, Давида Беккера і багатьох інших. Роботи виконані в різних техніках, в основному аквареллю. Найчастіше більшість художників воліють працювати в техніці графіки. На виставці представлена географія майже все розмаїттяУкраїни: Тернопільщина, Харьківщина, Київщина, Дніпропетровщина. Всього 23 роботи, серед яких твори "Кипариси над морем", "Хліб-сіль", "Повіяло весною", «Тополиний край» та інші. У картинах художників були зображені майже всі області України.

Формуванням колекції музею займалася екс-директор, а зараз заступник директора Емілія Євдокімова, яка була ініціатором створення галереї в Ізмаїлі.

У 1980-му році твори, представлені на виставці, були передані Дирекцією виставок Національної Спілки художників України та Міністерством культури мистецтв України до фондів Ізмаїльської картинної галереї.


Автор: nikolaev
Прочитали - 817
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать