Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: ГАСТРОЛІ ЛЬВІВСЬКОГО ТЕАТРУ

ІЗМАЇЛ: ГАСТРОЛІ ЛЬВІВСЬКОГО ТЕАТРУ

13-09-2017, 17:15
ІЗМАЇЛ: ГАСТРОЛІ ЛЬВІВСЬКОГО ТЕАТРУЧотири кращі спектаклі з репертуару Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича побачать ізмаїльскі театрали. Гастролі театру триватимуть з 10 по 14 вересня. Львівський театр – це молоді і зі стажем актори, серед яких народний артист України. Перший вечірній спектакль «Перерваний політ» зібрав аншлаг. І тому було декілька причин: емоційна і душевна гра акторів, продумані, глибокі діалоги, які актори вимовляли ніби до себе. Монологи східної філософії, яка вчить людей розуміти, що найважливіше для людини – це любов до близьких, спілкування з ближнім, родина. «Перерваний політ» - це квінтесенція помилок і надій,оскільки мрії можуть і не утілитися в життя, якщо незробити вірний вибір.

Сучасна драма, яку вперше побачили глядачі Ізмаїлу, сподобалась глядачеві. Після кульмінаційної сцени зал аплодував стоячи. Звичайна історія любові двох молодих людей, які стикаються з нерозумінням і навіть перешкодою, завершилася трагічно. Автори п’єси Богдан Мельничук і Лілія Костишин, які намагалися відобразити сучасність, а вже актори вдало це показали на сцені.

Окрім спектаклів для дорослих, Львівський театр привіз музичну казку для дітей «Лис Микита». Щодо першого дня гастролей театру, то він пройшов успішно, люди були в захваті.


Автор: nikolaev
Прочитали - 845
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать