Главная > Регион > ІЗМАЇЛ: Робоча поїздка президента до столиці Придунав’я

ІЗМАЇЛ: Робоча поїздка президента до столиці Придунав’я


13-02-2019, 17:30. Разместил: nikolaev
ІЗМАЇЛ: Робоча поїздка президента до столиці Придунав’яПрезидент України Петро Порошенко, який побував до столиці Придунав’я з робочим візитом, виступив на великій сцені, яку було встановлено на площі Перемоги. У своїй промові президент визначив головні пріоритети для України на найближчі п’ять років. Також в Ізмаїлі під головуванням Петра Порошенка пройшла розширена нарада за темою «Розвиток морегосподарчого комплексу України».

На сцені, що її було встановлено на центральній площі Ізмаїла, президент України стояв в оточені представників місцевого самоврядування. Окрім гаранта тут можна було побачити обох братів Урбанських - народного депутата України та голову обласної ради. У своїй палкій промові Петро Порошенко відзначив, що набуття членства у Європейському Союзі та НАТО, віднині закріплено Конституцією України. Голова держави також відмітив, що Ізмаїл є одним з найкращих міст Одещини та України, а також акцентував увагу присутніх на чистоту міста. Ізмаїл є воротами у Європу. Неодноразово Петро Порошенко повертався до стратегічного курсу країни - до Європейського Союзу та говорив про гарантії безпеки завдяки вступу до північно-атлантичного альянсу НАТО.

Петро Порошенко підкреслив переваги децентралізації, коли на місцевому рівні вирішуються питання доріг, ремонту шкіл, дитячих садків. Також Петро Порошенко відповідаючи на питання, які читав з листів, визначив символічним, що його передвиборчий тур почався саме з Ізмаїлу. Коротко окреслив, чого чекати українцям від наступних п’яти років – це перемоги над бідністю та членство в Євросоюзі. Можливо, ці дві відправні точки будуть ключовими у програмі кандидата у президенство. Громадяни, які були на площі супроводжували промову Петра Порошенко оплесками, вітали його та тиснули руку. Президент подякував усім, сів в машину та поїхав на зустріч з портовиками.
Вернуться назад