Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВОСТИ УКРАИНЫ - 20.06.2018

НОВОСТИ УКРАИНЫ - 20.06.2018

20-06-2018, 17:00
НОВОСТИ УКРАИНЫ - 20.06.2018 Обзор событий в Украине за 20.06.2018:

Зняття депутатської недоторканності.

Конституційний суд України визнав конституційним президентський законопроект про внесення змін до статті 80 Основного закону (щодо скасування недоторканності народних депутатів). Про це 20 червня повідомляється на сайті Конституційного суду. Відзначимо, президентський законопроект передбачає скасування недоторканності народних депутатів з 2020 року. Відзначимо, що крім президентського законопроекту в парламенті зареєстрований подібний документ - його також схвалив Конституційний суд, і тепер обидва проекти законів можуть бути розглянуті парламентом.

Президент підписав Закон про трансплантацію органів.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон про трансплантацію органів. Про це йдеться на офіційному сайті Верховної Ради України. Відповідно до закону, повнолітня особа може надати письмову згоду, або незгоду на вилучення органів, або інших анатомічних матеріалів для трансплантації або виготовлення біоімплантів після смерті мозку чи біологічної смерті. Крім цього, донор у будь який момент може письмово відкликати своє рішення про посмертне донорство. яке вносять до Єдиної державної інформаційної системи трансплантації і вважатимуть конфіденційною інформацією. Вилучати матеріали для трансплантації можна у донора-трупа після підписання акту констатації смерті його головного мозку.

Україна та Ізраїль домовилися про вільну торгівлю.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час візиту до Ізраїлю погодив з керівництвом цієї країни готовність до укладення Угоди про зону вільної торгівлі. Як про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України, одним з головних підсумків візиту Клімкіна стало узгодження з вищим керівництвом Ізраїлю на політичному рівні готовності створити ЗВТ між Україною та Ізраїлем, переговори про яку тривали майже шість років. Клімкін також провів зустріч з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху.

Лист від Сенцова.

Незаконно засуджений у РФ український режисер Олег Сенцов у листі російському кінодокументалістові Андрію Плахову запевнив, що тримається і впевнений у перемозі. Текст послання Плахов опублікував на своїй сторінці у Facebook з "невеликими купюрами". "Радісно чути, що деякі російські кінематографісти стали мене підтримувати відкрито на офіційних майданчиках, а не лише в інтернеті. Виявляється, це так нескладно - просто не боятися висловити свою думку... Я тримаюся і як і раніше впевнений у перемозі", - написав Сенцов. Він також подякував Плахову і всім його колегам за підтримку. Як повідомлялося, засуджений у Росії за сфабрикованим обвинуваченням у терористичній діяльності український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів, які знаходяться в російських в'язницях.

Гуманітарна допомога із Франції для Луганської області.

В рамках стратегічної гуманітарної ініціативи "Допомога-Схід" країнські військові доставили 2 фури вантажу, більшість якого призначаються для лікарень та інших соціальних об'єктів Луганської області. За словами заступника Командувача об'єднаних сил генерал-майора Олександра Голоднюка, на початку липня українські військові планують відправити одну вантажівку з медичним обладнанням для лікувальних закладів Донецької області.

На Прикарпатті відновлюють популяцію рідкісних чорних лелек.

На Прикарпатті стартувала програма збереження чорних лелек. Кількість цих птахів постійно зменшується. Птахи ретельно приховуються від людей. Щоб дістатися до їх гнізда, потрібно подолати не один кілометр. Але вчених це не зупиняє. Кінцевий пункт майже годинного походу – ось це гніздо. Дістатися до нього можна тільки зі спеціальною драбиною. Вчені обрали особливий момент. Щоб в гнізді були тільки пташенята. Далі вчені починають процедуру кільцювання. Все триває лічені хвилини. Тепер про цих лелек орнітологи дізнаються все в будь-якому куточку світу. Вчені кажуть – кількість чорних лелек на Прикарпатті постійно зменшується. Зараз їх лише три десятки пар.

Танцювальний рекорд у Дніпрі.

Дніпро у котрий раз б'є національні рекорди. Нещодавно у цьому місті, слухачі університету третього віку, які вийшли на флешмоб, встановили танцювальний рекорд України. Його унікальність - у віці учасників. Багатьом з них далеко за сімдесят. На постановку танцю і репетиції слухачі університету третього віку витратили більше двох місяців. У кінці флешмоба вони утворили напис "Дніпро".


Автор: nikolaev
Прочитали - 276
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать