Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.09.2018

НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.09.2018

21-09-2018, 20:11
НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.09.2018 Огляд подій в Україні за 21.09.2018:

Позов до суду від Президента

Президент України Петро Порошенко подав до суду на BBC за наклеп через матеріал, у якому британський телеканал стверджував, що представники українського президента заплатили 300 тисяч доларів за зустріч із президентом США Дональдом Трампом. Адвокати Порошенка наголосили на тому, що інформація у матеріалі не відповідає дійсності.
НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.09.2018

За словами представників президента України, публікація BBC "завдала шкоди репутації Порошенка, що особливо небезпечно, оскільки той активно просуває в Україні антикорупційні кроки"

США посилюють санкції проти РФ
НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.09.2018

Пpезидент СШA Дoнaльд Тpaмп підписaв укaз, спpямoвaний нa пoсилення дoтpимaння pежиму сaнкцій пpoти Poсії. Зoкpемa йдеться пpo сaнкції, пеpедбaчені зaкoнoм "Пpo підтpимку свoбoди Укpaїни" 2014 poку і зaкoнoм "Пpo пpoтидію пpoтивникaм Aмеpики зa дoпoмoгoю сaнкцій". Вoни містять зaбopoну нa деякі фінaнсoві oпеpaції, кoнфіскaцію мaйнa, зaбopoни нa видaчу ліцензій нa експopт, відмoву у видaчі віз і у в'їзді нa теpитopію СШA. Тaкoж мoжливі сaнкції щoдo нaйближчих пoмічників людей, які пoтpaпили дo пеpеліку сaнкцій. У зaяві Тpaмпa йдеться, щo пpезидент, деpжсекpетap і міністp фінaнсів СШA oтpимaли дoдaткoві пoвнoвaження пo введенню пеpсoнaльних сaнкцій в paмкaх цих двoх зaкoнів.

Офіційне звернення до РФ, щодо припинення “дружби”
НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.09.2018

Міністерство закордонних справ України направило російській стороні ноту щодо припинення дії Договору про дружбу і співробітництво. Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час брифінгу. За його словами, цей договір не може бути пролонгований через численні “фундаментальні” порушення з боку РФ, однак він допомагав Києву захищати свої права перед агресором під час міжнародних судових процесів. Договір також стане одним з документів, представлених Києвом в Лондонському суді під час розгляду справи щодо збройної агресії.

Угорщина загрожує національній безпеці України, - Клімкін
НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.09.2018

Видача угорських паспортів на Закарпатті є викликом для національної безпеки України. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, повідомляє прес-центр МЗС. Нагадаємо, на Закарпатті в місті Берегове консульство Угорщини видавало українцям паспорти і після складання ними присяги на вірність угорській державі наказувало тримати у таємниці факт отримання другого громадянства. Міністр закордонних справ Павло Клімкін пообіцяв обговорити з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку видачу угорських паспортів громадянам України на Закарпатті.

Новий склад ЦВК
НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.09.2018

Верховна Рада призначила новий склад ЦВК - через чотири роки після того, як у більшості її старих членів закінчився строк повноважень. За кожного з 14 нових членів ЦВК голосували окремо - за різні кандидатури у середньому віддавали від 280 до понад 300 голосів. Серед нових членів жоден не працював раніше у ЦВК. Водночас, свого представника в оновлений Центрвиборчком так і не направив "Опозиційний блок". Таким чином, наразі у Центрвиборчкомі є 16 членів з 17. Перед цим парламент за скороченою процедурою проголосував за звільнення 13 старих членів Центральної виборчої комісії.

Україна зайняла 17 сходинку в рейтингу відкритих даних
НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.09.2018

Україна зайняла 17 сходинку в оновленому рейтингу Open Data Barometer за 2017 рік. У 2017 році масштаби досліджень скоротили: в рейтинг увійшли 30 держав, які підписали Міжнародну хартію відкритих даних. Це набір принципів і правил публікації відкритих урядових відомостей. Україна отримала 47 балів нарівні з Аргентиною. У 2016 році в України було 34 бали, у 2015-му – 20 балів. Очки нараховуються за сукупністю чинників з чотирьох категорій: держрегулювання, дій влади, цивільних прав, а також легкості ведення бізнесу. У загальному заліку Україна перебуває на четвертому місці за динамікою поліпшень із моменту створення рейтингу. З 2013 року країна додала 25 балів.

Українка- наймолодша чемпіонка світу з дзюдо
НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.09.2018

Українка Дар'я Білодід виграла золоту медаль на чемпіонаті світу з дзюдо в Баку. Про це повідомляється на сайті Міжнародної федерації дзюдо. Українка боролася в категорії для жінок у вазі до 48 кілограмів. У фіналі Білодід перемогла чинну чемпіонку світу японку Фуну Танакі. До цього українська спортсменка в півфіналі борчиню з Аргентини, яка є олімпійською чемпіонкою з дзюдо. Перемога перетворила Білодід на наймолодшу чемпіонку світу в історії дзюдо. На момент фінального поєдинку їй було 17 років і 11 місяців.

"Міс Україна-2018"
НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.09.2018

Перемогу на конкурсі "Міс Україна-2018" здобула 23-річна Вероніка Дідусенко з Києва. Киянку обрали з-поміж 24 дівчат з усієї України. Вероніка представлятиме Україну на міжнародному конкурсі Miss World ("Міс світу"), що пройде на китайському острові Хайнань 8 грудня цього року. На сайті "Міс Україна" зазначено, що Вероніка народилася і виросла в Києві, де отримала ступінь бакалавра в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю математика, а зараз "продовжує розвиватися у галузі фінансів та інвестицій". Вона також працює моделлю в провідних світових агенціях Парижа та Мілана, як зазначено в її профілі на сайті конкурсу.


Автор: nikolaev
Прочитали - 192
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать