Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Верховна Рада вирішує питання введення воєнного стану

Верховна Рада вирішує питання введення воєнного стану

26-11-2018, 17:21
Верховна Рада вирішує питання введення воєнного стануСпікер українського парламенту Андрій Парубій скликав позачергове засідання Верховної Ради України. За його словами, після того, як Росія здійснила "підступну атаку" на кораблі ВМС України, весь світ побачив докази російської військової агресії, з якими вже ніхто не зможе посперечатися.

"Вже п'ятий рік триває російська агресія проти України. Окуповано Крим та частинку Донецької та Луганської областей. Практично щодня позиції наших військових обстрілюють російські бойовики на Донбасі. Очевидно, що фронт російської агресії розширився, і тепер він сягає Чорного та Азовського морів", – пояснив свій крок щодо скликання позачергової сесії Ради Андрій Парубій.

Як повідомлялося, Україна закликає Європейський Союз та держави-члени відреагувати на використання сили Росією у Керченській протоці новою хвилею санкцій.

25 листопада в районі Керченської протоки в Чорному морі прикордонні катери ФСБ РФ відкрили вогонь на ураження по корабельній групі ВМС України. В результаті, за даними ВМС, росіянами було захоплено три кораблі й поранено 6 українських військовослужбовців.

Під час засідання РНБОУ начальник Генштабу Віктор Муженко заявив, що загалом на українських суднах перебували 23 особи, доля моряків з кораблів ВМС ЗСУ, які були захоплені російськими службами, Україні невідома.

Як повідомлялось, за результатами засідання РНБО президент Петро Порошенко просить Верховну Раду розглянути на позачерговому засіданні в понеділок рішення про запровадження воєнного стану в Україні.


Автор: nikolaev
Прочитали - 297
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать