Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 07.03.2019

НОВИНИ УКРАЇНИ - 07.03.2019

7-03-2019, 16:41
НОВИНИ УКРАЇНИ - 07.03.2019 Огляд подій в Україні за 07.03.2019:

Прогрес України в умовах війни

Державний департамент США позитивно оцінює прогрес, якого досягла Україна за останні роки в умовах російської агресії. Таке послання до Петра Порошенка від голови Держдепу США Майка Помпео передав на зустрічі в Києві його заступник з політичних питань Девід Хейл. Петро Порошенко та Девід Хейл обговорили імплементацію реформ з оборони, у просуванні яких допомагають США, а також спільні кроки з протидії російській агресії на морі та заходи у відповідь на атаку українських кораблів.

Допуск іноземних військових на навчання в Україну

Президент Петро Порошенко підписав закон, який передбачає допуск підрозділів збройних сил іноземних держав на територію України. Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради. Як зазначається, 6 березня закон повернуто до парламенту з підписом від президента. Нагадаємо, 26 лютого Верховна Рада підтримала за основу і в цілому законопроект, який передбачає допуск підрозділів Збройних сил іноземних держав на територію України. Відповідний документ підтримали 263 нардепа.

Коли в Україні запустять накопичувальні пенсії?

У Кабінеті міністрів України планують запустити накопичувальні пенсії до 2020 року. Однак спочатку відповідне рішення повинна прийняти Верховна Рада. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко. За його словами, потрібно приблизно 3-4 місяці для прийняття додаткової нормативної бази по запуску накопичувальної системи.”Якби Україна, вчасно, приблизно 10 років тому, ввела накопичувальну систему, то за цей час можна було б акумулювали більше ресурсів в економіці України від пенсійного страхування, ніж отримали кредитів від МВФ”, - зазначив віце-прем'єр-міністр.

Участь жінок у бойових діях на Донбасі

Від початку російської агресії на території України, з 2014 року, 7 тисяч військовослужбовців-жінок стали учасниками бойових дій на Донбасі. Про це повідомив Степан Полторак. 166 військовослужбовців-жінок отримали бойові державні нагороди, 1,5 тисячі отримали нагороди, відзнаки Міністерства оборони, більше тисячі – відмінності начальника Генштабу. "Сьогодні в ЗСУ працює і проходить службу майже 56 тисяч жінок-військовослужбовців, держслужбовців. З них 26 тисяч – це військовослужбовці, 3,5 тисячі з 26 тисяч – офіцери, і виконують бойові завдання як на сході України, так і за призначенням", – зазначив міністр.

Безвіз з Північною Македонією

Президент Петро Порошенко підписав указ про тимчасове запровадження безвізового режиму для громадян Республіки Північна Македонія. Указ опублікований на сайті глави держави. Рішення ухвалене з метою розвитку та реалізації принципів добросусідського партнерства між Україною та Північної Македонією, активізації двосторонніх контактів у всіх сферах взаємовідносин та підтвердження наміру продовжувати співпрацю з лібералізації режиму взаємних поїздок громадян.

Свідоцтва замість атестатів

Українські школярі відтепер отримуватимуть після 4-го класу – свідоцтво про здобуття початкової освіти; після 9-го – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти; а після завершення школи в 11-му (12) класі – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Як повідомило Міністерство освіти та науки України, відповідну постанову було прийнято під час засідання Уряду 6 березня. Щоб усі ці документи були доступні й для осіб з порушеннями зору, їх почнуть виготовляти з використанням шрифту Брайля.

Презентація Galaxy S10

8 березня у відкритий продаж поступить ювілейна, десята, версія флагмана Samsung. А за три дні до старту продажів Galaxy S10 в Києві пройшла презентація, на якій можна було доторкнутися до нового девайсу від корейців. На презентації співала група “Казка”, за пультом працювала Ді-джей Даша Коломієць. Українці мали можливість не тільки побачити презентацію, а ще й гарно відпочити.

“Лікарняні супергерої”

У Дніпрі промислові альпіністи в яскравих костюмах спустилися до малюків по вірьовках з даху лікарні. На базі обласної лікарні діє волонтерська група "Лікарняні клоуни". У ній знаходяться небайдужі люди, навчені спілкуванню з дітьми і наданню допомоги. Щотижня волонтери влаштовують хворим дітям, які проходять тривале лікування, справжнє свято. Так клоуни піднімають дух хлопців, дарують їм радість і віру в швидке одужання.


Автор: nikolaev
Прочитали - 169
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать