Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 22.05.2019

НОВИНИ УКРАЇНИ - 22.05.2019

22-05-2019, 19:37
НОВИНИ УКРАЇНИ - 22.05.2019 Огляд подій в Україні за 22.05.2019:

Місія МВФ продовжує роботу в Україні

Інформація про дострокове припинення роботи місії МВФ в Україні не відповідає дійсності. Про це повідомили у представництві Міжнародного валютного фонду в Україні. Раніше низка українських ЗМІ, з посиланням на «Українські новини», повідомляла, що місія МВФ достроково припинила свою роботу в Україні та відмовилася продовжувати програму співпраці. Нагадаємо, місія перебуватиме тут 2 тижні та має ухвалити рішення про виділення траншу МВФ на більш ніж мільярд доларів або розпочати процес перегляду чинної програми.

Відстрочка штрафів для власників «євроблях»

Сьогодні, 22 травня, в Україні набув чинності закон про відстрочку штрафів для євробляхерів на 90 днів. Відповідно до закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України” у зв’язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги» кількість днів на розмитнення у загальному відліку збільшили від 180 до 270. Відзначимо, 16 травня Верховна Рада відстрочила введення в дію закону про штрафи для власників авто з єврономерами на три місяці.

Могильник радіоактивних відходів ліквідують

Могильник радіоактивних відходів, що знаходиться в селі Цибулеве Кіровоградської області, ліквідують. Відповідні документи про початок робіт підписали представники Держагентства України з питань управління зоною відчуження та Агентство НАТО з підтримки та постачання. Радіоактивні відходи, що залишилися від виконання військових програм СРСР, знищать у три етапи. Донори проекту – Німеччина та Норвегія. Вартість робіт – 1,5 мільйона євро.

Святкування ювілею Північноатлантичного Альянсу

На Європейській площі в Києві організували святковий захід. На центральній клумбі висадили квіткову композицію з написом "70 років НАТО" у біло-блакитних кольорах Альянсу. До Києва приїхав заступник Генерального секретаря НАТО з політичних питань і питань безпеки Алехандро Альваргонзалес. Він зазначив, що головне завдання зараз – зберігати мир і безпеку, а також підтримувати Україну.

Яніна Соколова оголосила, що поборола рак

Сьогодні, 22 травня, відома українська ведуча та акторка Яніна Сколова на своїй сторінці у Facebook зробила шокуюче зізнання: у неї 7 місяців тому діагностували рак, який вона вже встигла побороти. За цей час я пережила 30 променевих терапій і 4 курси хіміотерапії, як наслідок, я втратила волосся, брови, вії, у мені мінус пару органів, але величезна любов у серці”, – написала ведуча. Крім свого діагнозу Соколова також оголосила про збір коштів на мистецький соціальний кінопроект “Я, Ніна”.

Останній дзвоник вже близько

Школярі з усієї України з нетерпінням чекають дня, коли для них пролунає останній дзвоник – і ознаменує початок літніх канікул. Дата його проведення в українських школах відрізняється, але піти на літні канікули діти мають не пізніше 31 травня. Форму, точну дату та час святкування навчальні заклади обирають самостійно. До навчання ж школярі у 2019 році повернуться у понеділок, 2 вересня.


Автор: nikolaev
Прочитали - 140
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать