Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 24.05.2019

НОВИНИ УКРАЇНИ - 24.05.2019

24-05-2019, 18:37
НОВИНИ УКРАЇНИ - 24.05.2019 Огляд подій в Україні за 24.05.2019:

МВФ очікує на результати парламентських виборів в Україні

Міжнародний валютний фонд очікує парламентських виборів до Верховної Ради України і формування нового уряду для обговорення подальшої співпраці з нашою країною. Представники місії наразі проводять дискусії в Києві про останні події та економічну політику.
«Тільки-но уряд буде сформовано після виборів, ми готові повернутися до обговорення нашої подальшої співпраці», - повідомив під час брифінгу офіційний представник МВФ в Україні Джеррі Райс.
Він відмовився коментувати можливий вплив рішення Президента Зеленського на розпуск Верховної Ради та заяву про відставку уряду на поточну програму співпраці stand-by, зіславшись на те, що МВФ не коментує політичні події в жодній країні.

Збір підписів за відміну петиції про відставку Зеленського

На сайті Президента України зареєстрована петиція про скасування попередньої петиції «За відставку Президента України Володимира Зеленського». Запит оприлюднили ввечері 23 травня, його автор - Леонід Яценко, який запропонував скасувати попередню петицію за відставку Зеленського, яка за словами автора, була організована корупціонерами і цими ж корупціонерами підписується. «Шановний Володимире Олександровичу! Народ України з Вами! Ми підтримуємо обраний Вами шлях на знищення корупції. Будь ласка, сміливо працюйте, робіть більш радикальні кроки, нас очікує дуже запекла боротьба», - сказано в зверненні до українців.

В Україні офіційно розпочалися виборчі перегони до парламенту

У п'ятницю, 24-го травня, розпочався процес позачергових виборів до Верховної Ради України, призначених на 21-ше липня.
Як раніше заявила голова Центральної виборчої комісії України Тетяна Сліпачук, для початку кампанії не потрібно будь-якого рішення ЦВК.
Вона також наголосила на тому, що оскарження указу Президента Володимира Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових виборів не впливатиме на виборчий процес.

Українська поліція прийняла стратегію роботи на найближчі 4 роки

За участю Консультативної місії Європейського Союзу, канадських і американських партнерів у Національній поліції України розроблено проект стратегії роботи до 2023-го року. Пріоритетними напрямками діяльності, зокрема, визначені: вдосконалення роботи у сфері громадської безпеки, протидія злочинності, дотримання і забезпечення захисту прав людини. Крім того, проект передбачає якісне й доступне надання поліцейських послуг, прозорість і нову форму підзвітності поліції перед суспільством. «Ми вже почали реалізовувати низку проектів. На сьогодні вони пройшли громадське обговорення. Наразі тривають визначені законодавством процедури щодо їх затвердження», - повідомив голова Нацполіції України Сергій Князєв.

Ігор Коломойський оприлюднив своє бачення перспектив ПриватБанку

Бізнесмен Ігор Коломойський запропонував мирову угоду щодо ПриватБанку в обмін на свою частку в розмірі близько 25% акцій банку. Він зазначив, що за такого сценарію близько 75% акцій Привату залишатимуться у власності держави.
«Вихід із ПриватБанком - поверніть мені мій капітал, не номінал, а акціями. Поверніть акції! Зарахуйте мені мої 50-60 мільярдів гривень, дайте якусь кількість акцій. Буде 24-ри, 25-ть, або 26 відсотків", - сказав Коломойський в інтерв'ю «Українській правді».


Автор: nikolaev
Прочитали - 320
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать