Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 07.06.2019

НОВИНИ УКРАЇНИ - 07.06.2019

7-06-2019, 17:00
НОВИНИ УКРАЇНИ - 07.06.2019Огляд подій в Україні за - 07.06.2019:

Зеленський: Росія втратила контроль над бойовиками

Президент України Володимир Зеленський прокоментував ескалацію ситуації на Донбасі, де сьогодні вночі загинули двоє військовослужбовців і ще восьмеро отримали поранення. Він вважає, що Росія вже втратила контроль над бойовиками. Про це йдеться в повідомленні на сайті глави держави. Особливо бурхливо суспільство відреагувало на сподівання Зеленського щодо відновлення російською стороною контролю над найманцями. Голова держави висловив співчуття родинам загиблих і подякував українським військовослужбовцям за мужність і стійкість.

Аргументи проти Росії у Міжнародному суді ООН у Гаазі

Українська делегація висловила свої аргументи проти Росії у Міжнародному суді ООН у Гаазі. Представник України Гарольд Гонджу Коу зазначив, що суд повинен відхилити заперечення РФ і перейти до слухань по суті у справі за позовом України щодо фінансування тероризму та расової дискримінації. Також Росія не пропонує цілісного бачення Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму, а лише демонструє низку аргументів, завдання яких – допомогти уникнути справедливості, - зазначив адвокат. Кремль і надалі продовжує ігнорувати наказ Міжнародного суду ООН щодо Меджлісу, демонструючи цим зневагу до Суду та міжнародного права.

Відповідь РФ у Міжнародному суді ООН в Гаазі

Перекручування фактів і відмова визнавати докази – Росія виступила в Міжнародному суді ООН в Гаазі. Це був третій день слухань у справі "Україна проти Росії". Представники Москви в черговий раз заперечують фінансування бойовиків на Донбасі та репресії в анексованому Криму, попри на докази України. Адвокати Кремля запевняють, що країна не порушувала конвенції ООН, і Міжнародний суд не може розглядати позов України. Київ, натомість, впевнений – так Кремль затягує розгляд справи по суті.

Можливе зниження цін на газ для населення

Уряд ініціював перевірку формули тарифів "Нафтогазу". Якщо компанія вже зараз використає індикатори формування ціни, які встановив Кабмін, блакитне паливо для населення подешевшає приблизно на 700-800 грн за тисячу кубометрів. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик. За словами міністра, Кабмін зауважив, що ціна на газ на біржах Європи впала, а на українському ринку, навпаки, зросла. Крім того, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України не може отримати від "Нафтогазу" інформацію щодо постачання газу та іншої господарської діяльності компанії, зазначив чиновник.

Ветерани АТО візьмуть участь у міжнародних змаганнях

Марш-кидок на 85 кілометрів. Шестеро ветеранів бойових дій на Донбасі вирушили до Шотландії для участі в міжнародних змаганнях. Щорічно серед учасників військові з Європи та Сполучених Штатів, які отримали поранення. У минулому році українська команда вирушила туди вперше. З шести ветеранів - п'ятеро вибороли золото. Цього разу, сподіваються, як мінімум, повторити результат.

Туристичний бум у Чорнобилі

Успіх британсько-американского міні-серіалу, що розповідає про одну з найстрашніших техногенних катастроф у світі, викликав справжній туристичний бум у двох покинутих містах Київської області - Чорнобилі і Прип'яті. Попит на екскурсії, у тому числі англомовні, кожна з яких коштує близько 100 доларів, зріс майже вдвічі. Перші туристи тут з'явилися в середині 90-х. Але тільки в 2010-му було прийнято рішення відкрити зону для всіх охочих. У квітні виповнилося 33 роки з моменту аварії, що сталася із-за невдалих випробувань четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС, в результаті якої радіоактивна хмара накрила майже усю Європу.


Автор: nikolaev
Прочитали - 356
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать