Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 08.10.2019

НОВИНИ УКРАЇНИ - 08.10.2019

8-10-2019, 18:58
НОВИНИ УКРАЇНИ - 08.10.2019Огляд подій в Україні за - 08.10.2019:

Лукашенко про Донбас: Не потрібно говорити, що це не конфлікт Росії та України

Конфлікт на Донбасі – це конфлікт між Росією і Україною, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко. За його словами, останнім часом ширяться розмови про те, що Білорусь у врегулюванні конфлікту на Донбасі "побігла попереду воза". "Ми не прагнемо ні в посередники, ні в миротворці, але Мінськ готовий відіграти свою роль у миротворчому процесі, якщо на це буде воля і домовленість України та Росії. Він додав, що без участі США конфлікт в Україні врегулювати вряд чи вийде. "Європа начебто допомагає. То допомагайте так, щоб був результат. Потрібно не тільки зупинити війну, потрібно відновити Донбас. Якщо ми на щось здатні, давайте вирішувати. Справами вирішувати. Ви своїх політиків візьміть за комір і змусьте вирішувати цю проблему", – підкреслив Лукашенко.

Ринок землі в Україні: 73% українців проти зняття мораторію

Уряд України хоче відкрити ринок землі з 1 жовтня 2020 року. Відповідний законопроект викликав хвилю обурення серед фермерів. Наразі вже 73% українців виступають проти запровадження ринку землі в Україні. 19% опитаних підтримують запровадження продажу землі сільськогосподарського призначення. Про це свідчать дані останнього опитування Соціологічної групи «Рейтинг». «Відносно вищий рівень підтримки старту ринку землі серед молодших і заможніших респондентів, власників паю, які його самостійно обробляють. Але навіть у названих категоріях кількість противників цієї ініціативи становить не менше 60%», — йдеться у повідомленні.

Раді запропонували перенести День Незалежності України на 21 січня

Позафракційна депутатка Оксана Савчук зареєструвала у Верховній Раді проект Постанови про День Незалежності України. Згідно з пояснювальною запискою, метою проекту є перенесення дати основного державного святкування Дня Незалежності на дату проголошення IV Універсалу. Дата до того ж співпадає з Днем соборності. 22 січня 1919 році відбулося об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. При цьому чинний День Незалежності будучи перейменованим в День відновлення Незалежності України залишиться вихідним днем. Також авторка закону наголошує на тому, що відзначення Дня Незалежності Постановою Верховної Ради вже було змінено з 16 липня на 24 серпня.

В Музейному кварталі Відня пройшла “Українська ніч"

У Відні з успіхом пройшов масштабний фестиваль електронної музики і візуального мистецтва просто неба "Українська ніч". У заході в Музейному кварталі в центральній частині столиці Австрії взяли участь понад 2 тисячі відвідувачів. Подія була організована Українським інститутом у рамках програми Двостороннього року культури Україна-Австрія 2019. Вхід на був вільний, то ж участь в ньому окрім відвідувачів, взяли також і просто перехожі, які в цей час прогулювалися біля найбільшого музейного комплексу столиці Австрії. Хедлайнером музичної програми “Української ночі” стала вокалістка Ната Жижченко. Її проєкт ONUKA, відомий не лише в Україні, а й в багатьох країнах Європи. Кульмінацією вечору став спеціально створений для цієї події 3D-маппінг на будівлю Музею Леопольда “Discover Ukraine: Bit by Bit” – світлова анімована проєкція за мотивами українських мозаїк 1960-70-х років

27 жовтня Україна переходить на зимовий час

У неділю 27 го жовтня о 4:00 годинники переведуть на годину назад. Всім, хто планує поїздку, варто враховувати цей факт при поїздці на вокзал або аеропорт. Крім небезпеки заплутатися в часі існує небезпека переходу на зимовий час для організму. Лікарі стверджують, що зміна біоритму негативно впливає на здоров’я людини. На адаптацію необхідно близько 2 тижнів. Після переведення стрілок лікарі радять прокидатися за старим часом. Не засиджуватися на роботі допізна та харчуватися повноцінно. Також більше часу перебувати на свіжому повітрі. У 2011 році була спроба скасувати перехід на літній-зимовий час. Потім це рішення відхилили через скарги жителів західної України.


Автор: nikolaev
Прочитали - 98
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать