Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 16.01.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 16.01.2020

16-01-2020, 19:27
НОВИНИ УКРАЇНИ - 16.01.2020Огляд подій в Україні за - 16.01.2020

Гончарук відповів на “касетний” скандал

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляє, що від самого початку зміни влади в Україні проти неї працюють багато людей. Багатьом хотілось, щоб Україні не вдалося розвиватися, але їм таки не вдасться завадити. Про це прем’єр-міністр України Олексій Гончарук сказав у відеозверненні на Facebook. «Головна ціль роботи команди — перезавантажити країну, і побудувати нову, без «схем» і договорняків», - зазначив прем'єр. Нагадаємо, в мережу злили аудіозаписи, зроблені, імовірно, в кабінеті голови уряду, де відбувалася нарада перед візитом до президента. У бесіді обговорювали ревальвацію гривні і економічну стратегію розвитку і критикували Зеленського за його пробіли в економічних знаннях.

Федерації профспілок протестує проти закона «Про працю»

У центрі Києва пройшла масштабна акція протесту Федерації профспілок. Близько тисячі протестувальників закликають народних депутатів не голосувати за закон «Про працю» у другому читанні і називають його «рабським». Так, новий Трудовий кодекс спростить процедуру звільнення працівників без вихідної допомоги, дозволить їм нараховувати зарплату в два рази менше мінімальної і скоротить доплати за понаднормові роботи в п'ять разів.

Прийняли новий закон про середню освіту

Верховна Рада ухвалила законопроєкт "Про повну загальну середню освіту" у другому читанні. "За" проголосувало 327 депутатів. Закон гарантує зарахування дітей до початкової школи без жодних конкурсів. Заклад має бути територіально доступним для дітей незалежно від їхнього соціального статусу чи місця народження. Інклюзивність – тобто можливість дітям з особливими освітніми потребами навчатися в звичайних школах – також передбачена документом і гарантується учням. Закон відкриває можливість стати вчителем людині з будь-якою, а не лише педагогічною, вищою освітою. На думку депутатів від опозиції, у цьому законі є важливі зміни, але "ніяких проблем в освіті він не вирішує".

СБУ відзвітувала про закриття нелегальних АЗС

СБУ припинила діяльність майже 300 нелегальних автозаправних комплексів у всіх регіонах України. Зазначається, що діяльність нелегальних АЗС було припинено в межах 20 кримінальних проваджень. Під час спецоперації, яка проводилась на виконання доручення президента, підрозділи обласних управлінь СБУ провели перевірки суб’єктів господарювання, що реалізують небезпечні для життя та здоров’я громадян паливно-мастильні матеріали. За попередніми оцінками експертів, лише за два роки сума несплачених державі податків перевищила 10 мільярдів гривень.


Автор: nikolaev
Прочитали - 256
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать