Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 23.01.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 23.01.2020

23-01-2020, 18:24
НОВИНИ УКРАЇНИ - 23.01.2020Огляд подій в Україні за - 23.01.2020

Зеленський у Давосі: «Ми готові припинити війну на Донбасі сьогодні»

Війна на Донбасі може бути закінчена дуже швидко, якщо сторони конфлікту захочуть цього. Про це заявив під час свого виступу 22 січня на Всесвітньому економічному форумі в Давосі Президент України. Володимир Зеленський подякував стратегічним партнерам за підтримку України в збройному конфлікті на Донбасі, однак наголосив, що лише «стурбованості і занепокоєння» від світовий лідерів для завершення війни замало. Він зазначив, що для завершення війни на Донбасі потрібні реальні дії.

Володимир Зеленський з робочим візитом відвідав Ізраїль

Україна проводить переговори щодо звільнення утримуваних громадян, які перебувають на тимчасово окупованій території та в Росії. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у коментарі ЗМІ в Єрусалимі. «Ми вже розпочали розмову з Російською Федерацією щодо обміну українців – всіх, включно з кримськими татарами, інших українців, які перебувають на території Росії», – сказав Зеленський. Як повідомлялося, Президент України 23-24 січня перебуває з робочим візитом в Ізраїлі з метою участі у пам’ятних заходах у межах Світового форуму Голокосту, присвяченого 75-ій річниці визволення концтабору Аушвіц.

Чи загрожує Україні коронавірус з Китаю?

Вже 25 людей у Китаї померли від нового вірусу, а понад 3000 могли захворіти. Напередодні китайського нового року 25 січня влада країни попереджає, що масові подорожі китайців можуть сприяти його поширенню. Центр громадського здоров'я МОЗ України повідомив прикордонну службу України та всіх відповідальних чиновників про ситуацію з коронавірусом в Китаї та рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я. Українські медики констатували, що "все ще тривають розслідування щодо до визначення меж осередків та масштабів поширення інфекційної хвороби". Єдиним захистом від вірусу може стати вакцина, але над її створенням тільки почали працювати американські вчені з Національного інституту здоров’я. Отже українські фахівці дали універсальні рекомендації: уникати контакту з людьми, що мають симптоми гострої респіраторної інфекції, частіше мити руки та уникати контакту з тваринами на фермах.

Українська громада Берліна вшанувала пам'ять видатних співвітчизників

Представники української громади Берліна, Посольства України в ФРН 22 січня, у День Соборності України, вшанували пам'ять видатних співвітчизників, які поховані в німецькій столиці, - послів УНР Миколи Порша та Миколи фон Василька. Державні діячі, які працювали на початку ХХ століття на благо Української держави та становлення її незалежності поховані на Православному цвинтарі в районі Берлін-Тегель.


Автор: nikolaev
Прочитали - 231
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать