Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 31.01.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 31.01.2020

31-01-2020, 20:33
НОВИНИ УКРАЇНИ - 31.01.2020Огляд подій в Україні за - 31.01.2020

США підтримуватиме Україну у боротьбі з російською агресією

У ході візиту до України держсекретар США Майк Помпео запевнив у підтримці з боку Вашингтона в боротьбі проти російської агресії. На переговорах Помпео с президентом Володимиром Зеленським піднімалися питання політичної і практичної взаємодії. “Відносини Києва і Вашингтона є незмінно міцними, адже фундаментом для них є повна довіра, взаєморозуміння та спільні, довготривалі, стратегічні інтереси. Важливо, що системна підтримка України має широкий і двопартійний консенсус у Конгресі США. Про це свідчить, зокрема, обсяг програм допомоги на 2020 рік, що становить майже $700 млн", – сказав під час брифінгу Володимир Зеленський. США підтверджують свою позицію введенням 29 січня пакету додаткових санкцій, які стосуються окремих осіб і компаній в Криму.

Помпео почав візит до Києва із зустрічі з Вадимом Пристайко

Глава МЗС України Вадим Пристайко і держсекретар США Майк Помпео провели переговори вранці 31 січня в Києві. Потім делегації США і України вирушили до меморіалу "Стіна пам'яті загиблих за Україну" на Софійській площі, а після цього - в Михайлівський собор. Після переговорів, які пройшли в будівлі МЗС, держсекретар США Майк Помпео і міністр закордонних справ України Вадим Пристайко взяли участь в церемонії покладання квітів до меморіалу "Стіна пам'яті загиблих за Україну". Нагадаємо, держсекретар США прибув з офіційним візитом до України, який триватиме до 1 лютого.

Іспити броні БТР у Харківському КБ ім. А. А. Морозова

У Харкові в конструкторському бюро з машинобудування ім. Морозова провели випробування броні корпусів для БТР, вироблених на Лозівському Ковальсько-механічному заводі з вітчизняної броні. Після різних матеріалів у відкритій пресі з наріканнями про якість зварних швів, випробування показали їх повну відповідність технічним вимогам.

Зустрічайте оновлені 200 гривень

Нацбанк Україні ввів в обіг нові 200-гривневі банкноти. Вони будуть використовуватися одночасно з купюрами старого зразка. Новими банкнотами Національний банк заміщуватиме зношені та пошкоджені 200-гривневі банкноти зразка 2007 року», – повідомили в Нацбанку. За дизайном нова банкнота наслідує інші сучасні банкноти номіналом 20, 100, 500 та 1000 гривень. На ній збережені основні зображення купюри зразка 2007 року: на лицьовому боці портрет Лесі Українки, а на зворотному боці – зображення будівлі в'їзної башти Луцького замку. В новій банкноті покращили рельєфність елементів друку, у тому числі елементу для людей з вадами зору, а також змінили й удосконалили ультрафіолетовий та інфрачервоний захист.

5 місяців роботи уряду

За п'ять місяців роботи уряду прем’єр Олексій Гончарук та його міністри дали 714 обіцянок. І це не рахуючи зафіксованих в програмі діяльності Кабміну. За підрахунками аналітиків, безпосередньо за п'ятий місяць роботи члени Кабінету міністрів дали 139 обіцянок, виконали - 27, провалили - 11. Більшість нових обіцянок, як зазвичай, стосувалися політики та держуправління, економіки, фінансів, охорони здоров'я та соціального захисту.


Автор: nikolaev
Прочитали - 201
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать