Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 05.02.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 05.02.2020

5-02-2020, 18:24
НОВИНИ УКРАЇНИ - 05.02.2020Огляд подій в Україні за - 05.02.2020

Верховна Рада готується до самоскорочення

Верховна Рада попередньо схвалила скорочення народних депутатів до 300. Також парламент підтримав перехід на пропорційну виборчу систему, яка відміняє мажоритарні округи. Скорочення народних депутатів - загальноєвропейська практика. Це дозволить зменшити видатки з бюджету і значно підвищити продуктивність парламенту, вважають депутати. Через скорочення населення немає необхідності в великому парламенті. Українці самі виступають за таку ініціативу, тому її потрібно виконувати. До кількості населення, яка сьогодні в Україні складає приблизно 37 мільйонів громадян, кількість парламентарів має становити 300 — максимум 320 депутатів. Це теорія конституційного права. “Опозиційна платформа - За життя” підтримає законопроект, оскільки змішана система виборів є корупційною. Її зміна дозволить точніше відображати настрої українців, заявив співголова політсили Юрій Бойко. Щоб остаточно ухвалити документ, потрібно 300 голосів на наступній сесії Ради. Якщо їх знайдуть, закон буде діяти вже з наступного складу парламенту.

Кабмін визнав спроможними 38 ОТГ

Кабінет міністрів України визнав спроможними 38 об'єднаних територіальних громад, вибори в яких відбулися ще в 2019 році. Про це заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук на своїй сторінці в Telegram-каналі. У цих ОТГ була загроза невстановлення взаємовідносин між державним бюджетом та бюджетами цих громад, зокрема через те, що до цього часу уряд не визнавав громади спроможними. "Тепер цю проблему вирішено", - написав Гончарук.

До Києва прибув літак з Китаю

Останній літак з Китаю приземлився в аеропорту "Бориспіль". Понад 200 українських туристів повернулися з міста Санья, що на острові Хайнань. Українці були у гарному настрої та стверджували, що мають добре самопочуття. Усім виміряли температуру ще на борту літака. Туристи розповіли, що у Китаї немає ніякої паніки. Все спокійно, але вулиці стали малолюдними. Закриті основні туристичні об’єкти. Наразі до 4 березня Україна тимчасово зупинила авіасполучення із Піднебесною до стабілізації епідемії коронавірусу.

Негода в Україні: У МВС не відкидають введення заборони на рух транспорту

В Україні очікується суттєве погіршення погодних умов, яке пов’язане з двома циклонами. У результаті, у багатьох регіонах очікують суттєвих опадів та зниження температури повітря. Це стосується Закарпаття, центральних, північних та навіть південних регіонів. Про це під час засідання штабу Державної комісії з питань техногенної безпеки повідомив міністр внутрішніх справ. За словами Арсена Авакова, всі техногенні служби знаходяться у повній готовності. За обставинами буде прийнято рішення про заборону переміщення автотранспорту на автошляхах у регіонах, де спостерігатиметься ускладнення. “Наше завдання - спрацювати на запобігання можливим наслідкам негоди", ‑ сказав міністр внутрішніх справ.


Автор: nikolaev
Прочитали - 126
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать