Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 07.02.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 07.02.2020

7-02-2020, 18:47
НОВИНИ УКРАЇНИ - 07.02.2020Огляд подій в Україні за - 07.02.2020

Закрили близько 800 незаконних АЗС заправок

«В Україні вже закриті близько 800 незаконних заправок. Це непоганий початок», – зазначив Президент України на нараді з представниками компаній – учасниць паливного ринку. Глава держави подякував учасникам ринку за те, що відгукнулися на заклик знизити реальні ціни на пальне на АЗС. Володимир Зеленський наголосив на важливості вирішення проблеми нелегальних нафтопереробних заводів і запропонував надати можливість власникам нелегальних НПЗ узаконити свій бізнес. Країна повинна отримувати податки з легального бізнесу», – наголосив Зеленський.

Кабмін: Дві платіжки за газ об'єднають

У Кабінеті міністрів України працюють над тим, аби об'єднати в один документ платіжки за газ та його доставку, однак там зазначають, що остаточне рішення має ухвалити регулятор з енергетики. Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час виступу у парламенті 7 лютого. Зазначимо, що розділення платіжки за сам газ та його доставку відбулося в межах реформи на газовому ринку України. Метою було побороти монополізм та надати українцям можливість купувати газ у різних постачальників.

Укрзалізниця співпрацюватиме з Deutsche Bahn

Укрзалізниця та німецька Deutsche Bahn підписали меморандум про взаєморозуміння та стратегічне партнерство. "На початкових етапах мова йде про співпрацю консультаційного характеру. Сподіваємось, що з часом ми зможемо прийти до більш глибоких форм співпраці", - заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук. Німецька сторона наголосила, що у рамках консалтингу з Укрзалізницею сторони домовились вивчити і розробити концепцію і план надання управлінської та/або технічної підтримки. Орієнтовний строк стратегічного партнерства - 10 років, йдеться у документі.


Автор: nikolaev
Прочитали - 246
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать