Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 11.02.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 11.02.2020

11-02-2020, 18:18
НОВИНИ УКРАЇНИ - 11.02.2020Огляд подій в Україні за - 11.02.2020

Президент звільнив Богдана з посади керівника своєї адміністрації

Президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу Президента України і призначив на цю посаду свого до цього часу помічника Андрія Єрмака. Єрмак — колишній юрист, а також кінопродюсер. Він заснував компанію “Гарнет Інтернешнл МедіаГрупп”, яка здійснює продакшн, продюсування і дистрибуцію фільмів. У велику політику Єрмак увійшов в травні 2019 року, коли новообраний президент України Володимир Зеленський призначив його своїм помічником.

Як планують “Зшивати Україну”?

У 2020-му році влада планує оновити 4 тисячі кілометрів доріг державного значення. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу на заході “Зшити Україну: безпека, будівництво, фінансування”. За словами глави держави, на це передбачені безпрецедентні кошти в історії України – понад 85 мільярдів гривень. Також у поточному році планують побудувати 2,5 тисячі кілометрів доріг місцевого значення. Для цього уже були виділені 22 мільярда гривень. “Це на 70% більше, ніж було витрачено у 2019-му році. Загалом таке масштабне будівництво доріг дозволить нам створити близько 12 тисяч нових робочих місць”, – додав президент. За словами учасників зустрічі, дороги є найболючішим місцем для нашої країни, і тому їх будівництво та оновлення стали пріоритетними.

Дата евакуації українців з китайської провінції Хубей відкладена

Дата евакуації українців з китайської провінції Хубей через спалах коронавіруса буде визначена після того, як всі бажаючі підпишуть згоду на карантин. Про це повідомила міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька. За словами Скалецької, дата евакуації буде також залежати від готовності України прийняти евакуйованих і забезпечити нерозповсюдження вірусу. «Ми вивчаємо можливості установ, які можуть бути готові забезпечити безпеку і захист всього населення від можливого поширення вірусу», - зазначила міністр під час брифінгу. Вона уточнила, що на даний момент в провінції Хубей знаходяться близько 80 українців. 50 з них підписали документи.


Автор: nikolaev
Прочитали - 149
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать