Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 19.02.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 19.02.2020

19-02-2020, 18:52
НОВИНИ УКРАЇНИ - 19.02.2020Огляд подій в Україні за - 19.02.2020

Хода пам'яті на честь Героїв Небесної Сотні

У Києві відбулася Хода пам'яті на честь Героїв Небесної Сотні. Люди пройшли від Михайлівського монастиря, де знаходили прихисток учасники Революції гідності, до вул. Інститутської. Серед учасників були родини героїв Небесної Сотні, представники Національного музею Революції Гідності, та учасники трагічних подій. До початку заходу в Михайлівському соборі пройшла панахида за загиблими Героями Небесної Сотні.

Зеленський відвідав Бориспіль... з робочим візитом

Президент України Володимир Зеленський завітав до Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування. Мета – перевірити, як змінилась ця медична установа після його останнього візиту. Володимир Зеленський ініціював створення колегії за участі відомих лікарів країни, які до 1 березня проаналізують перебіг медичної реформи. З квітня розпочнеться другий етап реформування галузі. Глава держави акцентував, що фахівці мають проінформувати суспільство про результати реформи.

Відкрите тренування збірної України Ігор Нескорених 2020

Відбулося відкрите тренування збірної України Ігор Нескорених 2020 року. Окрім вже звичних видів спорту, українська збірна вперше тренуватиметься у новому для себе виді спорту - баскетбол на візках. Це стало можливим завдяки підтримці збірної команди США, яка надала візки для тренувань, а також делегувала своїх тренерів для роботи зі збірною України під час другого табору.


Автор: nikolaev
Прочитали - 90
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать