Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 20.02.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 20.02.2020

20-02-2020, 19:06
НОВИНИ УКРАЇНИ - 20.02.2020Огляд подій в Україні за - 20.02.2020

День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого - день вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні. Шість років тому в цей день відбулися події, які стали кульмінаційними в Революції Гідності та переламними для всієї історії України. У Києві участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих учасників Революції гідності. взяв президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою. Поминальні акції відбуватимуться 20 лютого в усіх регіонах України. Головні Герої цього пам’ятного дня – справжні патріоти, які ціною власного життя готові були відстоювати ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє нашої країни. Понад 100 протестувальників, розстріляних на Майдані, перетворилися у народній пам’яті на Небесну Сотню. Їхні імена навіки закарбувалися на скрижалях української історії.

Евакуйовані з КНР українці й іноземці зійшли з борту в Харкові

У Міжнародному аеропорту Харкова прикордонники оформили 94 особи, які прибули спецрейсом з Китаю. Про це повідомляє Держприкордонслужба. Контроль здійснювався у захисному спорядженні із дотриманням всіх норм і правил санітарно-епідеміологічної безпеки відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил Всесвітньої організації охорони здоров’я у відокремленій зоні летовища. За інформацією прикордонників, на борту літака, окрім 22 осіб – членів екіпажу і супроводжуючого медичного персоналу, було 72 пасажири - 45 громадян України та 27 іноземців. З аеропорту Харкова спецтранспортом ДСНС їх доправлять до медичного центру Нацгвардії "Нові Санжари" у Полтавській області на обсервацію.

Сутички з поліцією під Новими Санжарами

Тим часом біля Нових Санжар склалася дуже напружена ситуація. Жителі населеного пункту влаштували пікет проти розміщення на карантин евакуйованих українців з Уханю. Забиратися люди почали напередодні надвечір біля Медичного центру Національної гвардії України “Нові Санжари”. Зробили це, бо дізналися з мережі, що в санаторій привезуть і розмістять на карантин українців з Китаю. А вони - проти цього. Відночі вони приїздили на автомобілях та вантажівках та блокували трасу Полтава-Олександрія. Спікер поліції Полтавській області повідомив, що після зіткнень, що сталися вранці нікого не затримували. Правоохоронці провели роз'яснювальну роботу з 12-ю особами, які поводили себе найбільш агресивно.


Автор: nikolaev
Прочитали - 81
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать