Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.02.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.02.2020

21-02-2020, 17:53
НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.02.2020Огляд подій в Україні за - 21.02.2020

Патріотичний флешмоб «Герої не вмирають»

До Дня Героїв Небесної Сотні у Дніпрі, на площі Героїв Майдану, відбувся патріотичний флешмоб. В інсталяції було викладено світлини всіх загиблих Героїв у напис «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ». Кожне фото було підсвічене лампадками, які були запалені о 17-30. У флешмобі взяли участь курсанти Ліцею митно-податкової справи при Університеті митної справи та фінансів, та курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, учасники Революції Гідності, студентська молодь та жителі міста.

В Раді відзвітували про евакуацію українців з КНР

Евакуйовані з Китаю українці перебувають "не в 5-зірковому готелі", але вони розміщені в номерах по двоє і забезпечені гарячим харчуванням. Про це з трибуни Верховної Ради заявив заступник міністра охорони здоров'я Дмитро Коваль. В санаторії "Нові Санжари" окремі каналізаційна система і водопостачання. "Обробка стічних вод відбувається так само, як і в інфекційних лікарнях під час посиленого режиму", - сказав Коваль. Спочатку планувалося, що депутатам розповість про ситуацію з коронавірусом міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька. Але напередодні вона заявила, що пройде 14-денний карантин разом з українцями, евакуйованими з Китаю.

Поліція у Нових Санжарах перейшла на посилений варіант

Тим часом у Нових Санжарах, куди прибули евакуйовані з Китаю українці, поліція в посиленому варіанті несе службу. Зосереджено резерв для реагування на ситуацію, заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. У ВМС підтвердили, що у результаті сутичок у селищі Нові Санжари за медичною допомогою звернулися 10 правоохоронців. Крім того, до відділів поліції за день було доставлено 17 осіб, які брали участь в акції протесту. Зранку всіх затриманих було відпущено.


Автор: nikolaev
Прочитали - 174
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать