Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 25.02.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 25.02.2020

25-02-2020, 19:50
НОВИНИ УКРАЇНИ - 25.02.2020Огляд подій в Україні за - 25.02.2020

Офіційний візит до Латвії Голови Верховної Ради України

Під час офіційного візиту до Латвійської Республіки Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів зустріч із Прем'єр-міністром Латвії та Спікером Сейму країни. Дмитро Разумков подякував латвійським парламентаріям за непохитну та принципову підтримку на міжнародній арені, зокрема у рамках роботи ПАРЄ. «Ми відчуваємо підтримку Латвії і щодо захисту територіальної цілісності та повернення тимчасово окупованих територій України, і щодо завершення війни на Сході та повернення анексованих територій Криму», - зазначив Голова Парламенту України.

В Женеві відкрилася 43-ї сесія Ради ООН з прав людини

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко взяв участь в сегменті високого рівня 43-ї сесії Ради ООН з прав людини, яка відкрилася в Женеві. В ході візиту заплановані зустрічі з Верховним комісаром ООН з прав людини Мішель Бачелет, переговори з главами делегацій інших держав-членів ООН. Також у рамках візиту Пристайко візьме участь в організованому спільно з Латвією, Литвою та Польщею міністерському заході, присвяченому порушенню прав людини. Рада з прав людини - це міжурядова організація в системі Організації Об'єднаних Націй, що складається з 47 держав, відповідальних за просування та захист усіх прав людини по всьому світу.

Українці з лайнера Diamond Princess не хочуть повертатися додому

Українці з судна "Diamond Princess" поки не виявляють бажання евакуюватися в Україну. Про це повідомив начальник відділу менеджменту кризових ситуацій Департаменту консульської служби МЗС України Максим Коваленко. За його словами посольство готове до того, що вони можуть поміняти думку. Посольство України в Японії перебуває на постійному контакті з більшістю наших співвітчизників. Круїзний лайнер Diamond Princess 20 січня відправився з японського міста Йокогама в двотижневий круїз за маршрутом Кагосіма - Гонконг - Окінава. Проте з'ясувалося, що один з пасажирів заражений коронавірусів. На борту судна перебували 2 тис. 666 туристів і 1 тис. 045 членів екіпажу, включаючи 25 українців.

Бригадні навчання Збройних Сил України

Автоматизована система управління "Дзвін" була вперше застосована в тактичній ланці під час двоступеневих командно-штабних навчань на Чернігівщині. Розробкою системи займалася київська компанія "Еверест". Оцінку новій системі "Дзвін" надали Командувач Сухопутних військ Олександр Сирський, а також командувач оперативного командування "Північ" Валерій Залужний. Якщо раніше малювали карти, писали бойові накази, то зараз продукт розумової діяльності лягав безпосередньо на екран та формувався у текст.


Автор: nikolaev
Прочитали - 74
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать