Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 10.03.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 10.03.2020

10-03-2020, 19:33
НОВИНИ УКРАЇНИ - 10.03.2020Огляд подій в Україні за - 10.03.2020

МЗС не радить українцям поїздки до Італії

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Італії у зв'язку з поширенням у цій країні коронавірусу. Зазначається, що українцям, які продовжують перебувати в Італії, необхідно стежити за рекомендаціями, розробленими Міністерством охорони здоров'я Італії. У разі підвищеної температури, кашлю, утрудненого дихання або при поверненні з країн, найбільш уражених коронавірусом, телефонувати на номер "гарячої" лінії 1500.

Стан українців із коронавірусом за кордоном стабільний

В усіх громадян України, які захворіли на цю недугу, стан здоров’я стабільний, і не спостерігається жодних погіршень. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу. Є українці, які перебувають в карантині через те, що були в контакті з людиною, хворою на коронавірус. В основному це українці на лайнері, який перебуває біля берегів Каліфорнії. Приблизно 49 наших громадян зараз у карантині”, – розповів Віктор Ляшко. Що до українця у Чернівцях, у якого виявили коронавірус, він у задовільному стані. За словами Віктора Ляшка, пацієнт буде в ізоляції до повного одужання.

Церемонія вручення Шевченківської премії

Понад 1000 гостей взяли участь у щорічній церемонії нагородження Шевченківська премія - 2020. Вручення нагород на головній сцені країни відвідали Президент, Керівник Офісу Президента, Прем'єр-міністр України, перший заступник Голови Верховної Ради України. У номінації “Література” перемогу здобули: Тарас Прохасько зі збіркою есеїв "Так, але..." та Маріанна Кіяновська з книгою віршів "Бабин Яр. Голосами". Переможцем у категорії "Театральне мистецтво". визнано сучасна українська опера-реквієм "ЙОВ" від музично-театральної формації "Нова опера". Шевченківську премію запроваджено 59 років тому.


Автор: nikolaev
Прочитали - 528
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать