Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 11.03.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 11.03.2020

11-03-2020, 18:32
НОВИНИ УКРАЇНИ - 11.03.2020Огляд подій в Україні за - 11.03.2020

Україна вводить обмеження через коронавірус

Кабінет міністрів запровадив карантин у межах всієї України з 12 березня по 3 квітня. Він передбачає закриття навчальних закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття авіасполучення з деякими країнами. Також буде закрита більша частина КПП. З 219 лишиться 49. - там обладнані місця для карантину. Від 12 березня карантин вводиться і у столиці. У зв'язку з цим вводиться заборона масових заходів і закриття шкіл. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook. Кличко зазначив, що в Києві не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус. "Але, щоб попередити можливе розповсюдження захворювання на коронавірус, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів та обмежень.

Зеленський представив нового міністра оборони

Президент Володимир Зеленський представив нового міністра оборони Андрія Тарана перед офіцерами та співробітниками оборонного відомства. Головним пріоритетом в роботі нового міністра він назвав забезпечення високої обороноздатності нашої країни. Зеленський нагадав, що, згідно зі стандартами НАТО, міністром оборони має бути цивільна людина, проте сам президент вважає, що в умовах війни за оборону держави повинен відповідати військова людина, яку поважає армія.

Посол у Нідерландах не виключає ще один процес у справі МН17

Нідерланди і Австралія розпочали консультації з РФ про її відповідальність як держави за роль у збитті малайзійського літака рейсу МН17. Тому не виключено, що з цього приводу може бути ще один окремий судовий процес. Про це заявив посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов під час перерви у засідання суду у справі щодо МН17, що розпочався 9 березня у Нідерландах. “Україна має процес проти РФ в Міжнародному суді ООН, і МН17 фігурує як дуже важливий епізод у цій справі”, - сказав дипломат.


Автор: nikolaev
Прочитали - 642
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать