Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 12.03.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 12.03.2020

12-03-2020, 19:49
НОВИНИ УКРАЇНИ - 12.03.2020Огляд подій в Україні за - 12.03.2020

Суддів Антикорупційного суду налякали навчальним штурмом

Навчальний штурм Вищого антикорупційного суду відбувся уранці 12 березня. На проспекті Перемоги під будівлею ВАКС зібралися декілька десятків силовиків - Служба судової охорони, Нацполіція і Нацгвардія. Глава апарату ВАКС Богдан Крикливенко пояснив у Фейсбук, що під будівлею суду тривають навчання. Силовики тренували відбивати умовний штурм установи: відтісняли групу людей, затримували ймовірного порушника порядку, який проник всередину суду.

Поліція затримала 15 націоналістів, які зірвали презентацію Сивохо

Поліцейські затримали активістів, які напали на радника секретаря РНБО Сергія Сивохо і зірвали презентацію "Національної платформи примирення і єдності". Відзначимо, що націоналісти напали на Сивохо лише через півгодини після початку презентації. Вони назвали радника секретаря РНБО "Сепаром і зрадником", а потім напали на нього і збили з ніг. На місце прибула поліція, але вже тоді, коли захід було зірвано. Пробувши на місці зовсім недовго, правоохоронці покинули майданчик. Після цього автобус з націоналістами затримали. У поліції повідомили, що відкрито кримінальне провадження.

Презентація системи автоматичної фіксації перевищення швидкості

Президент Володимир Зеленський відвідав Центр фіксації порушень швидкісного режиму, де ознайомився з роботою системи автоматичної відеофіксації перевищення швидкості. Глава держави наголосив, що смертність від ДТП за кількістю людських жертв можна порівняти з війною. Але, на відміну від війни, безпека на дорогах залежить виключно від громадян. Главі держави продемонстрували електронне робоче місце патрульного поліцейського, який працюватиме з системою автоматичної фіксації. Він зможе побачити, як швидко рухався транспортний засіб і на скільки перевищив дозволену швидкість. Також ця система допомагатиме в ідентифікації автомобілів, які перебувають у розшуку чи в угоні.


Автор: nikolaev
Прочитали - 470
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать