Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 16.03.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 16.03.2020

16-03-2020, 17:06
НОВИНИ УКРАЇНИ - 16.03.2020Огляд подій в Україні за - 16.03.2020

Перший хворий на COVID-19 одужав у Чернівцях

В Україні одужав перший хворий на коронавірус. Чоловік здав повторний аналіз і він виявився негативним. Про це на брифінгу у Чернівцях 16 березня повідомила заступник голови Чернівецької держадміністрації Наталія Гусак. Якщо через дві доби у нього виявиться негативним і повторний аналіз, хворого можуть виписати з лікарні. ТИм часом у понеділок ще у двох мешканців Чернівецької області діагностували COVID-19. Стан жінок задовільний. Вони перебувають в ізоляції. Таким чином в Україні зареєстровано п’ять лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусом. Зокрема, чотири у Чернівецькій області та один у Житомирській, який став смертельним.

В Раді вимагають роздавати маски безкоштовно

Дефіцит масок і антисептиків в Україні створений штучно. Про це заявив на погоджувальній раді депутат Артур Герасимов. Він вимагає в силовиків проінформувати суспільство про відповідальність тих, хто провалив підготовку країни до пандемії коронавірусу. Це є злочинною бездіяльністю влади, яка залишила людей один на один з коронавірусом, в цей час в цивілізованих країнах маски та антисептики роздаються безкоштовно. Ми всі чули заяву уряду про 10 мільйонів масок, але де вони? Одночасно вся країна бачила, як більше, ніж 900 тонн масок були продані за кордон, — розповів Герасимов. Герасимов закликав владу забезпечити населення антисептиками і масками.

Активісти закликають Верховну Раду йти на карантин через коронавірус

Активісти «Руху опору капітуляції» закликають Верховну Раду приєднатися до запровадженого в Україні через загрозу поширення нового небезпечного коронавірусу SARS-CoV-2 карантину. Відповідні вимоги вони передали на засідання погоджувальної ради парламенту. Текст вимог вручили народному депутату Михайлу Бондарю, котрий має передати їх колегам. Сам Бондар зазначив, що Рада не повинна зараз «в ізольованому режимі» ухвалювати «доленосні рішення». Нагадаємо, в Україні вже офіційно зафіксовано п’ять випадків інфікування новим коронавірусом. Чотири — у Чернівецькій області, ще один — у Житомирській області, де від коронавірусу нещодавно померла 71-річна жінка.


Автор: nikolaev
Прочитали - 460
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать