Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 18.05.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 18.05.2020

18-05-2020, 19:25
НОВИНИ УКРАЇНИ - 18.05.2020Огляд подій в Україні за - 18.05.2020

У Харкові страйкують працівники швидкої

У Харкові працівники Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вийшли на акцію протесту. Люди вимагають обіцяних 300-процентних надбавок для усіх працівників «швидкої» та належного забезпечення засобами індивідуального захисту. «Ми вимагаємо, щоб квітневі доплати були нараховані усім: коли виїздимо, ми ж не знаємо, це випадок коронавірусу чи ні. Засобів захисту недостатньо. Також ми хочемо просто людського ставлення -кажуть учасники акції. Працівники наголосили, що в акції взяли участь ті, хто мав вихідний. Також медики тепер побоюються, щоб через їхні заяви не почалися «репресії» з боку керівництва.

СБУ: Виклик Стерненка не пов’язаний з оголошенням йому підозри

У Службі безпеки України пояснили, навіщо викликали активіста Сергія Стерненка.
За інформацією правоохоронців, активіста викликали в понеділок «для проведення окремих слідчих та процесуальних дій». Як повідомляє пресцентр СБУ у Facebook, Стерненку сьогодні не планують вручати підозру у справі про напад на активіста у 2018 році. «Активізація навколо цієї справи в інформаційному полі є нічим іншим, як свідомим намаганням загострити ситуацію в публічній площині та створити додаткові можливості для подальшого тиску на розслідування. Яке, на жаль, не поверне до життя вбиту раніше людину», - повідомили у СБУ.

В Україні перевірили роботу ринків в умовах карантину

Ринки відкрилися, але правил карантину на них дотримуються не всі. Перевірку провела Держслужба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. В результаті, з шести сотень базарів по всій Україні, половина - працює з порушеннями. У 333-х випадках за виявленими порушеннями інформувалися органи місцевої влади. В інших - проінформовані органи Національної поліції для прийняття відповідних заходів.

МОЗ дозволить пляжам працювати в цьому сезоні, але з умовами

Міністерство охорони здоров’я дозволить пляжам працювати в цьому сезоні в разі виконання рекомендацій, щодо невідвідування пляжів людям з групи ризику. Про це на брифінгу заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко. За його словами, МОЗ провів консультації з інститутом епідеміології інфекційний хвороб, який підтвердив, що морська сіль спільно з ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби. Тому буде дозволено відкрити пляжний сезон в Україні, напевно, як і в інших країнах світу», - заявив Ляшко. Лікар наголосив, що пляжі відкриють, як на морі, так і біля прісних річок.


Автор: nikolaev
Прочитали - 183
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать