Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.05.2020

НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.05.2020

21-05-2020, 19:25
НОВИНИ УКРАЇНИ - 21.05.2020Огляд подій в Україні за - 21.05.2020

США додатково виділять Україні 1 млн доларів на боротьбу з пандемією

Сполучені Штати Америки надають Україні додатково 1 млн доларів для “відповіді на виклики пандемії COVID-19”. Про це повідомляє посольство США в Україні. Гроші спрямують на закупівлю товарів для боротьби з пандемією, в тому числі медичного обладнання та матеріалів. Всього на сьогоднішній день уряд США погодився виділити Україні 15,5 млн доларів, щоб допомогти в боротьбі з коронавірусом. Нагадаємо, раніше Україна отримала від США військову допомогу на 25 млн доларів. А в ЄС остаточно затвердили 1,2 млрд євро для України.

Зеленський: “Медики - це наші герої”

До кінця тижня всі лікарні, які боролися з коронавірусом, укладуть угоди з Національною службою здоров’я щодо доплат лікарям за квітень. Про це Президенту України повідомили на традиційній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Нині укладено майже 80% угод. Повністю уклали угоди екстрені медичні допомоги. «З квітневими надбавками не повинно бути такої затримки, як з березневими. Перевірятиму постійно, допоки надбавки не надійдуть всім лікарям. Сьогодні медики – це наші герої», – зазначив Володимир Зеленський.

Кабмін: З 22 травня до 22 червня - "адаптивний карантин"

В Україні діятиме адаптивний карантин. Таке рішення було прийняте на засіданні уряду. Члени Кабінету міністрів одностайно підтримали пропозицію міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Проєктом пропонується встановити з 22 травня до 22 червня на території України карантин з урахуванням епідемічної ситуації в регіонах – так званий “адаптивний карантин”. Послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Від 22 травня почне діяти другий етап послаблення карантину. Кожен наступний етап – через 10 днів.

Найбільше в Європі поле диких орхідей під загрозою зникнення

Найбільше в Європі поле диких орхідей, розміром у 60 гектарів, знаходиться у національному парку "Білобережжя Святослава" у Миколаївської області. Тут ростуть одразу п'ять видів диких орхідей, усі – занесені до Червоної книги. Зазвичай подивитися на цвітіння орхідей збираються натовпи туристів. Нині на транспорті в’їзд сюди заборонений. Якщо вплив людського фактора можна мінімізувати, кажуть природоохоронці, то протистояти змінам клімату – ні. Останній дощ тут пройшов ще взимку. Тож вологолюбні рослини страждають від посухи і можуть навіть зникнути.


Автор: nikolaev
Прочитали - 185
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать