Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 24.08.2016

НОВИНИ УКРАЇНИ - 24.08.2016

24-08-2016, 19:33
НОВИНИ УКРАЇНИ - 24.08.2016Огляд подій в Україні за 24.08.2016.

У Києві пройшов військовий парад
Парад на честь 25-річчя Незалежності України пройшов у Києві на Хрещатику. Жителі обласних центрів спостерігали за військовим парадним проходженням стройових колон та техніки на великих екранах, встановлених на головних площах своїх міст. Також всі регіони України одночасно виконали державний гімн. А на головному екрані Києва транслювався колаж усіх міст, які разом зі столицею співали «Ще не вмерла України ні слава, ні воля». Після військового параду на вулицях столиці пройшли фестивалі, виставки, виступи художніх колективів. Зокрема, на майданчику біля Київської міської державної адміністрації протягом усього дня проходив великий концерт «Україна - єдина», під час якого були показані досягнення митців з усіх областей України.

Президент виступив з нагоди 25-річчя Незалежності України
У своїй промові перед початком військового параду в Києві президент Петро Порошенко процитував фрагмент з вірша радянського поета Володимира Маяковського "Борг Україні". "Товарищ москаль, на Украину шуток не скаль", - сказав Порошенко. Також президент розповів, як Україна заплуталася в багатовекторності. "Чверть століття тому ми обрали самостійне майбутнє. Це ми влаштували те, що Путін згодом назвав “найбільшою геополітичною катастрофою”. Але тоді ми не зважилися безкомпромісно порвати з минулим, заплуталися в стрілках багатовекторності, намагалися всидіти на двох стільцях. Постійне озирання на Москву і віра в міфічне братство, патерналізм і соціалістичні стереотипи міцно сиділи в свідомості суспільства, гирями висіли на ногах і заважали рухатися вперед", - сказав у своїй промові Петро Порошенко.

Перші особи держави привітали українців з Днем Незалежності
Керівництво країни привітало українців з 25-ю річницею Незалежності. Президент Петро Порошенко розмістив на особистій сторінці у Facebook короткий пост. "Україні - 25! Це лише початок!" Прем'єр Володимир Гройсман наголосив, що українці будуть захищати свою незалежність і в майбутньому. "Незалежність нашої держави - це той багаж, за який боролися цілі покоління, і який ми будемо захищати в подальшому. Україна переживає непростий період випробувань і викликів. Однак я переконаний, що всі ми будемо сильними, сміливими і єдиними в нашій вірі в незалежну Україну. Вірю в нашу перемогу! Зі святом!" - привітав прем'єр.

У Софіївському соборі за участю президента відбулася молитва за Україну
У День Незалежності України Президент Петро Порошенко разом з родиною взяв участь у "Молитві за Україну". У Софійському соборі предстоятелі церков і керівники релігійних організацій помолилися за Українську державу, за мир та процвітання, за Божий захист і благословення для українських захисників. За Україну молитви виголосили митрополит Української православної церкви в США, представник Вселенського патріарха Антоній, предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, верховний архієпископ Києво-Галицький Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, предстоятель Української православної церкви Московського патріархату, митрополит Київський і всієї України Онуфрій, предстоятель Української автокефальної православної церкви, митрополит Київський і всієї України Макарій, голова Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк, муфтій Духовного управління мусульман України Тамім Ахмед та головний рабин Києва та України Яків Дов Блайх.

Вікна Кабміну підсвітили у вигляді тризуба
У вівторок ввечері вікна в будівлі Кабміну в Києві підсвітили у вигляді тризуба. Візерунок вийшов завдяки ілюмінації у вікнах будівлі. Світло в 22-х кабінету не гасили до ранку. Світлину тризуба опублікував прем'єр Володимир Гройсман у себе у Facebook. "Починаємо ініціативу "Наш Тризуб", присвячену Українському Гербу і оберегу українців", - написав у коментарі Володимир Гройсман.

Розвідка оцінила рівень загрози для України з території Придністров'я
За даними української розвідки угруповання російських військ на території невизнаного Придністров'я не налічує потужного військового контингенту Росії.Про це повідомив речник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький. "Там приблизно 1200 військовослужбовців, які в основному для охорони складів боєприпасів колишньої 14-ї армії, забезпечують, скажімо так, миротворчу операцію на території Придністров'я. Тут загроза більше полягає в тому, що з території Придністров'я спеціальними службами може бути дестабілізована ситуація як в Одеській області, так і взагалі на півдні України для того, щоб викликати дестабілізацію ситуації і потім уже використовувати її у власних цілях, включаючи можливість, а ніхто цю можливість не відкидає, проведення так званих миротворчих операцій для того, щоб відстояти інтереси, права, захистити російськомовне населення тощо", - заявив Скібіцький.


Автор: content
Прочитали - 872
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать