Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 28.09.2016

НОВИНИ УКРАЇНИ - 28.09.2016

28-09-2016, 18:45
НОВИНИ УКРАЇНИ - 28.09.2016Огляд подій в Україні за 28.09.2016.

Україна - дороговказ демократіі- президент Ізраїлю
Україна стала дороговказом демократичних цінностей. Таку думку президент Ізраїлю Реувен Рівлін висловив у Києві на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенком. "Україна в останній час переживає великі зміни, стаючи дороговказом демократичних цінностей. Це також цінності, які ведуть демократичну країну Ізраїль", - заявив Рівлін. Президент Ізраїльської держави назвав свій візит в Україну важливою можливістю для зміцнення зв'язків між людьми обох країн. Наразі свій запланований візит до Одеси,що мав відбутися 28 вересня пан Рівлін скасував, через смерть багаторічного президента країни Шимона Переса.

Петро Порошенко заборонив військовим розривати контракти
Президент України Петро Порошенко застосував право вето до закону "Про внесення змін до закону України "Про військовий обов'язок і військову службу". Про це повідомив в.о. начальника Головного управління персоналу - заступника начальника Генштабу генерал-майор Володимир Талалай. За його словами, зміни, прийняті Радою в законі ВР від 12 липня, створили умови, які можуть мати негативні наслідки для обороноздатності держави. Відтак, військові наразі не зможуть розривати контракти до закінчення військових дій у зоні АТО.

Марчук: Мінські угоди - краще ніж нічого
Представник України в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи по врегулюванню конфлікту на Донбасі Євген Марчук вважає Мінські угоди дипломатичним досягненням України. Навіть коли немає ще остаточних рішень про закінчення війни на Донбасі і виведення російських військ, будь які кроки, угоди, домовленості або хоча б часткове «розвантаження» лінії фронту мають бути реалізовані, оскільки вони суттєво зменшують кількість загиблих і поранених як військових, так і цивільних громадян", - написав Марчук

Український бізнес вивів $400 мільйонів дивідендів
Нацбанк дозволив репатріацію дивідендів, нарахованих іноземним інвесторам за 2014-2015 роки, встановивши обмеження на перерахування таких дивідендів за кордон. Обсяг купівлі валюти бізнесом для виплати дивідендів, після дозволу Нацбанком виплати дивідендів іноземним інвесторам із середини червня, становив 400 млн дол. США. Про це повідомив заступник голови НБУ Олег Чурій. «400 млн дол. компанії репатріювали із середини червня. Це відповідає нашим прогнозам, і ми не бачимо значного тиску на гривню», - сказав Чурій.

Словаччина збільшить потужність для імпорту газу до України
Оператор газотранспортної системи Словаччини Eustream збільшить потужність з видачі газу в Україну в IV кварталі 2016 року на 1,1 млн куб. м на добу на точці виходу «Будінце», повідомила прес-служба компанії. « Дані потужності вже доступні для бронювання. Станом на 29 вересня імпорт газу зі Словаччини становить близько 40 млн куб. м на добу. Нагадаю, 7 квітня Україна почала поповнювати обсяги «блакитного палива» в сховищах. «Нафтогаз України» на початок майбутнього опалювального сезону планував нагромадити в підземних сховищах близько 14,5 млрд куб. м газу.

Рейтинг конкурентоспроможності України знизився
Україна в черговому щорічному рейтингові конкурентоспроможності, проведеному Всесвітнім економічним форумом опинилася на 85-му місці проти 79-го роком раніше. Серед найбільш проблемних факторів, що впливають на бізнес в Україні, експерти вважають корупцію, політичну нестабільність, інфляцію, не ефективну урядову дію, бюрократію а такожі доступ до фінансування. Крім цього, на слабку конкурентоспроможність України впливає злочинність, загальний стан суспільства і малоосвічена робоча сила. Склад п'ятірки лідерів за рік не змінився - Швейцарія, Сінгапур, США, Нідерланди, Німеччина. Найменш конкурентоспроможною країною визнаний Ємен.


Автор: content
Прочитали - 752
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать