Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 05.10.2016

НОВИНИ УКРАЇНИ - 05.10.2016

5-10-2016, 19:03
НОВИНИ УКРАЇНИ - 05.10.2016Огляд подій в Україні за 05.10.2016.

Чубаров: Введення візового режиму з Росією нічого не дасть
Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров наголошує, що у разі введення візового режиму з Росією необхідно буде врегулювати ще низку питань, зокрема, щодо взаємовідносин з країною-агресором у межах міжнародних організацій. Політик зазначив, що саме по собі введення візового режиму без інших кроків "нічого не дасть". На його думку, при введенні візового режиму, необхідно врегулювати й інші питання: зокрема, щодо дипломатичних відносин, зокрема, у парламентський асамблеї.

Клімкін: у нас з Росією різний “Мінськ”
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що Київ та Москва мають принципові розбіжності щодо виконання мінських домовленостей. За словами дипломата «Росія хоче легалізувати російський протекторат на Донбасі. Для цього на думку Москви спершу треба провести голосування у Верховній Раді, і лише після цього говорити про те, чи піде Росія з Донбасу і чи передасть Донбас під контроль ОБСЄ, щоб там запанувала справжня безпека», - сказав Клімкін. Ми ж вважаємо, що спочатку російські найманці мають залишити Донбас. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін наголосив, що санкції щодо Росії мають застосовуватися доти, поки «Росія не піде з України».

Полторак: Україна жадає отримати від США Джавелін
Наприкінці вересня 2016 року Конгрес США ухвалив закон, який передбачає надання Україні зброї. Міністр оборони Степан Полторак заявив, що Україна попросить лише ту зброю, якої найбільше потребує – це засоби протиповітряної оборони й протитанкові засоби. Однак коли саме Україна може отримати летальне озброєння, Степан Полторак так і не відповів, вказавши на те, що це знають лише в США, чий президент має прийняти відповідне рішення. Нагадаємо, 22 вересня Палата представників США схвалила закон про підтримку України летальною зброєю.

Генштаб: першими демобілізуємо найкращих
Першими під демобілізацію шостої хвилі потраплять найкращі військові та ті, у кого є складні сімейні обставини. Про це повідомив глава Генштабу України Віктор Муженко. Нагадаємо, 26 вересня Президент України Петро Порошенко підписав указ про демобілізацію військових шостої хвилі. Згодом президент заявив, що після звільнення в запас останнього військового з шостої хвилі мобілізації на фронті залишаться лише контрактники.

"Комітет захисту журналістів": РФ повинна негайно звільнити Сущенка
Міжнародна організація "Комітет захисту журналістів" наполягає, що російська влада повинна негайно звільнити українського журналіста Романа Сущенка. "Якщо російська влада має докази, що підтверджують їх заяви, що Роман Сущенко шпигун або ще хтось, то нехай негайно покажуть їх громадськості. Ми закликаємо Росію звільнити Сущенка та припинити карати українських журналістів через напружені відносини між урядами Росії та України", - заявила комітету по Європі і Центральній Азії Ніна Огнянова. Комітет захисту журналістів - міжнародна неурядова організація зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, що займається захистом прав журналістів, та збором інформації про репресії і катування журналістів по всьому світу.

Розенко: Пенсійний вік піднімати не будемо
На сьогоднішній день теза підвищення пенсійного віку в Україні не розглядається. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко. "З огляду на весь цей шум, який сьогодні знову піднімається в ЗМІ, ще раз маємо чітко заявити: ні в меморандумі з МВФ, ні в уряді про підвищення пенсійного віку на сьогоднішній день мова не йде", - сказав Розенко. Урдовець нагадав, що бере участь в переговорному процесі з МВФ з 2005 року і питання підвищення пенсійного віку піднімалося на всіх етапах перемовин.


Автор: content
Прочитали - 839
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать