Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 26.10.2016

НОВИНИ УКРАЇНИ - 26.10.2016

26-10-2016, 19:02
НОВИНИ УКРАЇНИ - 26.10.2016Огляд подій в Україні за 26.10.2016.

В.Гройсман пропонує вдвічі збільшити мінімальну зарплату
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман обіцяє мінімальну заробітну плату в 2017 році в сумі 3 тисячі 200 гривень. Про це він заявив відкриваючи засідання Кабміну. "Праця українських громадян недооцінена. Хочу підкреслити, що сьогодні дуже важливо створити систему, за якої праця українських громадян розпочне отримувати належну заробітну плату. Ми сьогодні пропонуємо зробити перші кроки", - зазначив Гройсман. За його словами, уряд пропонує, щоб у 2017 році мінімальна заробітна плата дорівнювала 3 тисячі 200 гривень. "Ми з вами забезпечимо в країні двократне збільшення мінімальної заробітноі плати", - підкреслив глава уряду.

МВФ переніс візит місії до України
Ключовий кредитор України - Міжнародний валютний фонд відклав приїзд місії до України, запланований на 26 жовтня, через суто свої внутрішні причини, повідомили у Кабміні. Наразі нова дата візиту місії не уточнюється. У відомстві повідомили, що українська сторона розраховує на приїзд представників Фонду «якомога швидше». Нагадаю, Україна відновила співпрацю з МВФ за чотирирічною програмою розширеного фінансування обсягом у 17,5 млрд дол. у вересні поточного року - після більш як річної перерви.

Петро Порошенко прагне залучення США до Мінських угод
Президент Петро Порошенко поінформував Віце-президента США Джозефа Байдена про зустріч лідерів держав Нормандського формату у Берліні. Як повідомляє прес-служба глави держави, окремо було наголошено на важливості продовження політики активного залучення американської сторони у питанні сприяння імплементації Мінських домовленностей та відновлення територіальної цілісності України. Глава держави закликав до зміцнення трансатлантичної єдності задля збереження консолідованої політики санкцій проти Росії у зв'язку з продовженням агресії на Донбасі та окупацією Криму.

Павло Клімкін поїхав переконувати Нідерланди
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розпочав свій робочий візит до Нідерландів. Головна мета візиту полягає у проведенні політичних переговорів з нідерландськими чиновниками з питання завершення ратифікації Угоди про асоціації між Україною та ЄС. У Нідерландах керівник зовнішньополітичного відомства України проведе переговори зі своїм колегою Б.Кундерсом, зустрінеться з Президентом Верхньої палати Парламенту Нідерландів, а також лідерами політичних партій та парламентських фракцій.

Надія Савченко полетіла до Москви на вирок Клиха
Народний депутат Надія Савченко прилетіла до Москви через Білорусь. Про це повідомила сестра колишньої бранки Кремля Віра Савченко. За її словами, Налія вдалася до таких кроків, щоб не проходити контроль у РФ. Але митники всеж таки затримували Савченко від 1 до 3 годин, та змушені були відпустити ії, враховуючи статус народного обранця. 26 жовтня, у Верховному суді Росії заслухають апеляцію на вирок засудженим українцям Станіславу Клиху та Миколі Карпюку. Адвокати бранців заявили, що на справедливе правосуддя не розраховують, а одразу після рішення Верховного Суду перейдуть до безпосереднього лобіювання звільнення українців. Нагадаю, 26 травня Верховний суд Чечні засудив Карпюка до 22,5 років ув'язнення в колонії суворого режиму, Клиха - до 20 років ув'язнення.

Нацбанк припускає націоналізацію Приватбанку
Приватбанк можуть націоналізувати при невиконанні плану докапіталізації. Про це повідомив заступник глави НБУ Дмитро Сологуб. "Ми завжди заявляли, що якщо банк не виконує програму докапіталізації або акціонери не можуть її виконати, є два шляхи: для несистемно важливих - це відповідно неплатоспроможність, для системно важливих - націоналізація", - сказав він. Наразі в Україні всього 3 системно важливих банки: державні "Ощадбанк" і "Укрексімбанк" і недержавний "Приватбанк". Нагадаю, у серпні "Приватбанк" вирішив збільшити статутний фонд на 12%, або на 2,583 млрд гривень до 21,26 млрд гривень.


Автор: content
Прочитали - 682
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать