Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 23.11.2016

НОВИНИ УКРАЇНИ - 23.11.2016

23-11-2016, 19:15
НОВИНИ УКРАЇНИ - 23.11.2016Огляд подій в Україні за 23.11.2016.

Україна модернізує танки Пакистану
Підприємства військово-промислового комплексу України отримають замовлення на понад 600 мільйонів доларів США. Відповідний Меморандум про співробітництво підписали Генеральний директор Державної компанії «Укрспецекспорт» Павло Букін та Голова правління Підприємства важкої промисловості генерал-лейтенант Ваджит Саїд Хусейн. Підписання документу відбулося за участі Міністра оборони України Степана Полторака. Також збройні сили Ісламської Республіки зацікавлені у спільному виробництві військової техніки з Україною, відзначив Степан Полторак.

Україна приєднається до боротьби з уникненням від оподаткування
Україна планує з 1-го січня приєднатися до європейського Плану протидії ухиленню від сплати податків, повідомляють у Мінфіні. Лист з відповідною пропозицією профільний міністр Олександр Данилюк передав генеральному секретарю Плану Організації економічного співробітництва і розвитку в Європі. "План Організації – це єдині правила, що дозволяють боротися зі спекуляціями та створювати єдині умови для всіх гравців. Приєднання України до цього плану є позитивним сигналом для інвесторів", – зазначили у Мінфіні.

В Україні - перша смерть від грипу
В Україні зареєстровано перший в цьому епідсезоні летальний випадок, спричинений грипом, повідомляється в інформаційному бюлетені Центру грипу та ГРВІ Українського центру з контролю та моніторингу захворювань. Трагедія сталася в Сумській області. За даними центру, найвищий показник захворюванності зареєстровано на Київщині - 780 осіб на 100 тисяч населення. А найнижчий - у Тернопільській області - 213 осіб на 100 тисяч. При цьому в Центрі грипу та ГРВІ зазначили, що показники захворюваності не перевищують епідемічних порогів. Додамо, що від початку епідсезону в Україні від грипу вакциновано 7,5 тисяч осіб.

Українцям рекомендують утриматися від поїздок до Японії
У Міністерстві закордонних справ України рекомендують українцям утриматися від відвідання низки префектур, зокрема Фукусіма, Івате, Міягі, Ібаракі, Чіба у зв’язку з землетрусом, який стався 22 листопада. Для українців, які перебувають на території зазначених регіонів, необхідно уважно стежити за повідомленнями про загрозу подальших поштовхів і виникнення цунамі. У разі попередження, необхідно негайно покинути небезпечні місця. У випадку потрапляння у надзвичайні ситуацій українцям радять невідкладно звертатися до Посольства України в Японії.

Україна отримає кредит на оновлення транспорту
200 мільйонів євро кредиту отримає Україна на оновлення громадського транспорту. Проект буде реалізовуватися у 20-ти містах, гроші підуть на оновлення і модернізацію автобусів, трамваїв та тролейбусів. Зокрема планується закупити новий рухомий склад, відновити трамвайні шляхи, транспортні станції, депо. У представництві Європейського Союзу в Україні відзначили, що даний проект буде сприяти впровадженню національної програми міського громадського транспорту. Отримання кредиту профінансують Європейський інвестиційний банк та Європейський банк реконструкції і розвитку.

Івано-Франківськ: Відкрили стіну пам'яті Героїв Небесної Сотні
В Івано-Франківську відкрили пам’ятник Небесній Сотні. Меморіальний знак розміщено на стіні будинку, в якому знаходиться місцева облдержадміністрація. Скульптору Володимири Семківу вдалося уникнути розповсюджених символів калини та янголів - на стіні зображені силуети багатьох людей, а також розміщені імена та прізвища героїв, дати їх народження і смерті. Верх – це дзеркальна поверхня, у якій можна побачити своє відображення, а низ пам’ятного знаку зроблено з каменю, на котрому наведено різні цитати свідків буремних подій зими 2013-14 років. Стіну пам”яті в Івано-Франківську вже назвали найбільш зворушливим меморіалом Героям Небесной Сотні.


Автор: content
Прочитали - 662
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать