Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВИНИ УКРАЇНИ - 25.01.2017

НОВИНИ УКРАЇНИ - 25.01.2017

25-01-2017, 18:34
НОВИНИ УКРАЇНИ - 25.01.2017 Огляд подiй в Українi за 25.01.2017:

Петра Порошенка нагородили почесною медаллю Гельсінкі.
Під час офіційного візиту до Фінляндії президента України Петра Порошенка нагородили почесною медаллю міста Гельсінкі. Її розробив скульптор Хейккі Хайваоя в 1965 році. З одного боку медалі зображено вигляд міста з моря, з іншого - тротуар вулиці в формі бруківки. Нагадаємо, президент України на спільній прес-конференції з фінським колегою заявив, що Росія здійснює кібератаки не тільки проти України, і це є елементом гібридної війни. Також Петро Порошенко відмовився давати інтерв'ю російським журналістам в Гельсінкі, заявивши, що не буде цього робити й надалі, поки Росія здійснює окупацію українських територій. Голова держави подякував керівництво Фінляндії за послідовну політику з підтримки теріторіальної цілістності України.

У ПАРЄ ухвалили українську резолюцію про політв'язнів.
У ПАРЄ прийнята резолюція "Нападки на журналістів і свобода ЗМІ в Європі", що ула підготовлена членом української делегації Володимиром Ар'євим. В резолюції є чітка вимога до РФ: звільнити Олега Сенцова, Романа Сущенко, та іньших. За словами депутата ПАРЄ від Литви Емануеліса Зінгеріса, представники держав-членів ЄС очікують від України подання нового списку санкцій для розширення обмежень проти росіян і жителів Криму, причетних до переслідування журналістів і кримських татар.

"Індекс сприйняття корупції": Україна на 131 сходинці.
Україна посіла 131 місце в рейтингу «Індексу сприйняття корупції». Відповідний щорічний рейтинг опублікувала міжнародна неурядова організація Transparency International. Із 176 країн у списку Transparency International, 131 місце, окрім України, посіла також Росія, Казахстан, Іран та Непал. Загалом у організації констатують, що у понад дві третини з 176 країн падіння індексу сприйняття корупції в цьому році нижче середньої точки за шкалою від 0 (дуже високий рівень корупції) до 100 (дуже низький). «Глобальний середній бал становить 43, що свідчить про повальну корупцію в державному секторі тієї чи іншої країни", - йдеться у повідомленні.

В ОБСЄ пообіцяли нову концепцію роботи місії
Голова місії ОБСЄ в Україні, посол Ертугрул Апакан заявив, що в цьому році зміниться концепція роботи спостерігачів ОБСЄ. "Ми плануємо розширити географію роботи наших спостерігачів, збільшити присутність співробітників місії в конфліктних зонах і працюємо над диверсифікацією діяльності", - заявив Апакан. Крім того, місія ОБСЄ має намір збільшити кількість камер, які фіксують порушення режиму припинення вогню на лінії зіткнення на Донбасі.

Чемпіонат Європи з боксу пройде в Україні
В Україні пройде Чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків 2017 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служба Федерації боксу України. Приймати Чемпіонат Європи буде Харків, змагання заплановані на 14-26 червня 2017 року. Разом з Україною за право проведення Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків боролися Туреччина і Росія. Однак, переважна більшість голосуючих членів Виконавчого комітету EUBC віддала свій голос саме за Харків.

25 мільйонів українців перетнули кордон на в'їзд
У Державній прикордонній службі України назвали трійку країн, в які найчастіше їдуть українці: Польща, Росія і Угорщина. Про це повідомив помічник глави ДПСУ Олег Слободян. За його словами, в минулому році близько 25 мільйонів українців перетнули кордон на в'їзд, і "приблизно це ж кількість, умовно кажучи, повернулося в Україну". "Можна сказати, що динаміка стабільна, як і трійка лідерів-країн, куди найбільше їдуть українці Це Польща -. Близько 10 млн наших співвітчизників, на другому місці Російська Федерація - .. близько 5 млн, І на третьому Угорщина - близько 3 млн українців. До речі, ці ж країни лідирували і протягом попередніх років ", - зазначив Слободян .


Автор: nikolaev
Прочитали - 939
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать