Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » НОВОСТИ УКРАИНЫ - 31.05.2017

НОВОСТИ УКРАИНЫ - 31.05.2017

31-05-2017, 17:24
НОВОСТИ УКРАИНЫ - 31.05.2017 Обзор событий в Украине за 31.05.2017:

Вітання ратифікації Угоди про асоціацію.

Ряд європарламентарів вітають підтримку ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом Сенатом Нідерландів і вважають необхідною допомогу Україні для повноцінного використання потенціалу угоди. Про це йдеться в поширеному представництвом ЄС в Україні заяві голови комітету у закордонних справах Європарламенту, голови парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС , його заступників, а також постійного доповідача по Україні. "Ми щиро вітаємо голосування Сенату Нідерландів в підтримку Угоди про асоціацію між ЄС і Україною. Вона відкриває шлях до повноцінного вступу в силу цієї ключової угоди. Для Європейського парламенту, який ратифікував її переважною більшістю голосів ще в листопаді 2014 року, це чудова і довгоочікувана новина", – зазначено в заяві.

Перспективи відношень Україна-Японія.

Президент України Петро Порошенко і делегація комітету з ділового співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу "Кейданрен" обговорили перспективи розширення співпраці між двома країнами. На зустрічі були обговорені шляхи розширення інвестиційного та торгово-економічного співробітництва між Україною та Японією. Представник Японії зазначив, що завдяки проведеним за останні роки реформам Україна стала багатообіцяючою державою з точки зору інвестицій та бізнесу. Крім того, сторони обговорили зміцнення співпраці з урядом Японії і японським бізнесом у реалізації масштабних проектів в Україні в сфері розвитку інфраструктури, енергетики, захисту навколишнього середовища, інформаційних технологій.Учасники зустрічі також розглянули шляхи встановлення прямого авіаційного сполучення між Україною і Японією.

Приоритетність питання заручників.

Перший заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко підкреслив пріоритет питання заручників на зустрічі заступників глав Міністерств закордонних справ у "нормандському форматі" в Берліні. Про це повідомила представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко у Facebook. Перестайко розповів представникам МЗС про верифікації з боку України, а також про готовність до узгодження остаточних списків і дати звільнення заручників. За словами Геращенко, ключовим питанням є готовність іншої сторони.

Зустріч “нормандського формату” вже влітку.

Заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль допускає, що зустріч лідерів "нормандського формату" може відбутися вже влітку поточного року. Вона також зазначила, що всі сторони переговорного процесу розуміють, що не буде "швидкого результату" від зустрічі. "Головне, щоб ситуація на Донбасі не погіршувалась, щоб вона була стабільною, щоб не було прямого протистояння", - підкреслила заступник міністра. Як відомо, у вівторок в Берліні пройшла зустріч заступників міністрів закордонних справ країн "нормандської четвірки".

Скасування обмежень НБУ.

Національний банк України зняв обмеження для фізичних осіб на переказ коштів за межі України для неторговельних операцій у рамках лібералізації валютного регулювання. "По-перше, скасовується заборона на купівлю іноземної валюти у разі наявності у клієнта власних коштів на рахунках у сумі, що перевищує 100 тис. доларів. По-друге, знімаються обмеження для фізичних осіб на переказ коштів за межі України для неторговельних операцій. Раніше вони були обмежені сумою не більше 150 тис. грн на місяць - йдеться у повідомленні. Крім того, банкам буде дозволено здійснювати операції з обміну іноземної валюти без обмежень щодо групи Класифікатора іноземних валют та банківських металів як на міжбанківському, так і на міжнародному валютному ринку.

Скарги на дороги онлайн.

Онлайн сервіс допоможе зробити дороги якісними. Українці зможуть поскаржитися на українські дороги через інтернет. Автодор шукатиме ями на дорогах через громадський сервіс “Дороги”. Про це повідомив на своїй сторінці у facebook в.о. голови правління Автомобільні дороги України Артем Гриненко.За його словами через даний громадський сервіс держагентство вже отримало 115 звернень. У відповідності до цих звернень інспектори Автодору склали маршрути майбутніх перевірок в різних областях держави щодо якості виконуваних ремонтних робіт.

Строкова військова служба.

31 травня завершилася призовна кампанія на строкову військову службу «Весна-2017» та комплектування ЗСУ контрактниками. До військових формувань призвано 14 135 юнаків. Під час призовної кампанії основний акцент зроблено на ретельному вивченні особистих якостей призовників. Цьогоріч компанію строковикам складуть і офіцери запасу. Наказ про це уже підписав міністр оборони Степан Полторак. Документ набуде чинності після візування в Мін’юсті.

Нові сервісні центри.

До кінця року в Україні запрацює до п'ятдесяти нових сервісних центрів МВС. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.За його словами центри будуть відкриті у всіх обласних центрах. Після іх відкриття планується скоротити та спростити бюрократичні процедури, бо все буде робитися в автоматичному режимі. Арсен Аваков наголосив, що міграційна служба встановила новий рекорд з видачі біометричних паспортів - 20,5 тисяч документів на добу.


Автор: nikolaev
Прочитали - 706
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать