Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » в Дунайському інституті Національного університету «Одеська морська академія» офіційно запустили два повномасштабних тренажера

в Дунайському інституті Національного університету «Одеська морська академія» офіційно запустили два повномасштабних тренажера

3-02-2017, 13:28
в Дунайському інституті Національного університету «Одеська морська академія» офіційно запустили два повномасштабних тренажера03 лютого 2017 року в Дунайському інституті Національного університету «Одеська морська академія» офіційно запустили два повномасштабних тренажера від компанії TRANZAS, сертифікованих згідно вимогам класифікаційної спільноти DNV.

Святкове відкриття тренажерів відвідали представники порту м. Ізмаїл, Українського Дунайського пароплавства, адміністрації міста та інспекції з питань підготовки та дипломування моряків.

Тренажери розташовані в двох окремих лабораторіях. В нових симуляторах передбачено все необхідне, на кожному персональному комп'ютері в цих аудиторіях стоять спеціалізовані програмні забезпечення, що допомагають вивчити роботу різних систем на судні.

Окрім ознайомлення з відділеннями судна, тренажери дозволяють курсантам відпрацьовувати дії команди у випадку несправності якоїсь системи. Майбутні механіки та судноводії отримують на симуляторах практичний досвід. Тренажери також можна буде використовувати для підвищення кваліфікації.
Автор: nikolaev
Прочитали - 505
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать