Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » » TOURISM STUD CAMP - ОДЕСА - "АКТУАЛЬНО" ВІД 13.12.2017. - volnatv.com

TOURISM STUD CAMP - ОДЕСА - "АКТУАЛЬНО" ВІД 13.12.2017. - volnatv.com

13-12-2017, 12:28
TOURISM STUD CAMP - ОДЕСА - "АКТУАЛЬНО" ВІД 13.12.2017. - volnatv.comВ Одесі стартував проект "Tourism Stud Camp", який організований за підтримки “Одеського центру професійно- технічної освіти Державної служби зайнятості”, Одеського обласного центру зайнятості та Одеської облдержадміністрації. Такий молодіжний проект націлений на ефективну інтеграцію студентів, що навчаються за спеціальністю туризм. Для багатьох туризм - це подорож у вільний час, один з видів активного відпочинку. Але крім цього туризм - це цікава і професійна галузь економіки, над якою працює величезна кількість фахівців, для яких важливі враження і відчуття клієнтів. Для нашого міста туризм - це в першу чергу один з провідних, і найбільш динамічних секторів економіки Одеси і області, що постійно розвивається. Індустрія гостинності здатна сформувати позитивний імідж не тільки міста, а й усього регіону. Сьогодні велика кількість молоді цікавиться сферою туризму, але на жаль далеко не всі студенти знають як працевлаштуватися в цій галузі, і реалізувати себе як профільного фахівця з туризму. Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості проводить навчання з 28 спеціальностей. Серед них найбільш популярні у туристичний літній сезон адміністратор, покоївка, кухар, бармен, офіціант. На платформі проекту "Tourism Stud Camp" пройшла молодіжна конференція для студентів. Так, студенти з чотирьох Вишів Одеси зібралися щоб послухати досвідчених фахівців своєї справи, і отримати досвід для подальшого кар'єрного просування. Радник першого віце-прем'єра міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга розповів слухачам про роль органів влади в зміцненні туристичної сфери.


Іван Ліптуга також додав, що подібні конференції дуже корисні для молодого покоління.


Головна мета "Молодіжної конференції Tourism Stud Camp" - це згуртувати зусилля влади бізнесу і профільних ВНЗ, щоб розповісти студентам про туристичний потенціл, яким володіє наше місто і область, а також дати можливість випускникам вищих навчальних закладів безпосередньо поспілкуватися з провідними фахівцями туристичної сфери.


Проект Tourism Stud Camp проходить вперше, однак орієнтований стати всеукраїнським. Серед слухачів студенти, які вже закінчують навчання у вишах.


Під час заходу студенти мають унікальну можливість поспілкуватися з представниками провідних туристичних компаній, і поставити їм свої запитання.


Одеська область завжди була і залишається привабливим місцем для іноземних громадян, особливо в туристичний сезон. Але крім відпочинку і подорожей, іноземці часто приїжджають до нашого міста в пошуках роботи. Починаючи з 2016 року Одеська область посіла 2 місце за кількістю звернень осіб без громадянства для отримання дозволу на працевлаштування. Протягом 9 місяців 2017 року 140 роботодавців області працевлаштували 293 іноземних працівника з 34 країн світу на підставі дозволів, виданих Одеським обласним центром зайнятості, що на 25% більше в порівнянні із попереднім роком. За словами фахівців Центру зайнятості сьогодні процедура працевлаштування іноземців в рази полегшилася.

Скоротився час вивчення даних іноземців. Процедура працевлаштування таких осіб займає всього 7 робочих днів для оформлення документів і на видачу їм дозволу.


"Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" готує фахівців із найрізноманітніших напрямів.


Роман Саржинський директор "Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості" стверджує, що слухачі цього навчального закладу отримують 100- відсоткове подальше працевлаштування.


Своїми першими враженнями від "Молодіжної конференції Tourism Stup Camp" поділився і Олександр Козаченко студент Одеського коледжу економіки, права, готельно-ресторанного бізнесу.


Нагадаємо, що завдяки Одеському центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, Одеському обласному центру зайнятості та спільному проекту Tourism Stup Camp студенти зможуть отримати унікальні знання в туристичній сфері, а також дізнатися про сучасні тенденції, познайомиться з успішними лідерами туристичної сфери Одеської області, отримати поради та рекомендації, а головне вдало працевлаштуватися.
Автор: nikolaev
Прочитали - 593
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать