Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » » ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ!

ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ!

25-01-2019, 16:30
ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ!Дітки потребують вашої допомоги! Телефон редакції ТРК "ЮЖНАЯ ВОЛНА" 0 800 305 100 - всі дзвінки безкоштовні

В інфекційному відділенні Ширяївської центральної районної лікарні з 3 січня знаходяться двоє малолітніх дітей - двійнята Артемко і Мирослава. Дані діти були вилучені з сім'ї в зв'язку з відсутністю умов для нормального проживання та загрозою для їх здоров’я, та навіть життя - мати залишила дітей та зникла в невідомому напрямку, а бабуся дітей постійно зловживає алкоголем.

До медичного закладу діти були доставлені без одягу, памперсів, засобів догляду, дитячих сумішей, тощо.

Наразі за ними здійснюють догляд працівники інфекційного відділення Ширяївської центральної районної лікарні, за що їм велика вдячність. Дякуючи небайдужим людям на сьогоднішній день діти забезпечені харчуванням та памперсами. Однак у діточок ще є дуже багато потреб, і їм вельми потрібна допомога. Редакція Південної Хвилі організовує збір необхідних речей для Артемки та Мирослави. Будемо вдячні за будь яку допомогу для цих діточок.

Можливо, щось залишилось від ваших дітей. Ми не збираємо кошти, тільки речі, а саме: памперси, харчування, засоби дитячої гігієни, іграшки та двомісну коляску для прогулянок. Просимо відгукнутися небайдужих! Тільки разом ми можете дати можливість даним діткам жити повноцінним життям! Дзвінки приймаються з 10 до 17-ї години щодня. З усіх питань просимо звертатись за телефоном 0800305100 (дзвінки безкоштовні).


Автор: nikolaev
Прочитали - 541
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать