Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » » ОДЕСА: Міжнародна конференція з безпеки у Чорноморському регіоні

ОДЕСА: Міжнародна конференція з безпеки у Чорноморському регіоні

2-03-2019, 17:47
ОДЕСА: Міжнародна конференція з безпеки у Чорноморському регіоні Одесі відбулось відкриття масштабної Міжнародної безпекової конференції "Одеські дебати. Об'єднання України, Чорноморського регіону і трансатлантичних партнерів". Такий важливий для глобальної безпеки нашого регіону захід було організовано за ініціативи генерального спонсору - Благодійної організації «Фонду Бумбураса» і будівельна компанія «Гефест», а також за підтримки МЗС України та Німецького Фонду Маршалла. Міжнародна зустріч-конференція зібрала багато фахових діячів.

У конференції взяли участь дипломати та міністри з США, Грузії, Болгарії, Бельгії, Молдови, Румунії, Польщі, а також представники різних державних силових відомств, політики та експерти країн-партнерів. Зокрема Україну представив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Президент “Фонду Бумбураса” Пантеліс Бумбурас гараче привітав учасників впливового заходу та поділився з присутніми тим, як зародилась ідея спільного проведення Форуму. А саме в минулому році, під час візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна на відкриття Грецького парку в Одесі 2 вересня. Міністр закордонних справ підтримав ініціативу організації такого заходу. У своєму вітальному слові меценат Пантелеймон Бумбурас зазначив, що міжнародні діячі такого рівня можуть допомогти миру та розвитку України та, зокрема, Чорноморського регіону. Адже Україна слідує європейському курсу розвитку за підтримки трансатлантичних партнерів».

Одеський міський голова, зазначив, що для Одеси безпека має дуже важливе значення. І в першу чергу забезпечуючи безпеку на морі, в Пальмірі як в туристичному місті повинно бути відроджене круїзне судноплавство.

Як зазначив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, під час свого виступу: “Де ще можна обговорювати питання чорноморської безпеки, як не в Одесі?”. Керівник дипломатичного відомства назвав серед ключових завдань у сфері безпеки в Чорноморському басейні - зміцнення партнерства між НАТО, Україною та Грузією. Перспективи цього єднання були обговорені учасниками форуму під час публічних дебатів.

На переконання Павла Клімкіна, поєднання міжнародних сил може бути ефективним у тому разі, якщо загальними зусиллями буде створено механізм стеження за пересуванням російських кораблів у Чорному морі в режимі реального часу. Цю думкою разом з міністром поділяє і європейська спільнота. При цьому він зауважив, що не обов'язково, аби місія була весь час присутньою на місці. "Це має бути розумне поєднання моніторингу з космосу, військово-морського моніторингу і моніторингу з повітря", - вважає Павло Клімкін. І перший крок у цьому напрямку на думку всіх присутніх, став нещодавній візит американського есмінця Дональд Кук до Одеського порту. Заступник помічника держсекретаря США, Джордж Кент, в свою чергу зауважив, що американські кораблі хоча й будуть регулярно присутніми в акваторії Чорного моря, проте не будуть базуватись на постійній основі.

Під час дебатів Пітер Вагнер зазначив, що в дискусії про безпеку потрібно вести мову про глобальну стратегію. Дебати які проходили в Одесі 1 та 2 березня, завдяки організатором заходу “Благодійного Фонду Бумбураса”, підтримуються не тільки Міністерством закордонних справ України, а також Німецьким фондом Marshalа.

Міжнародна конференція яка присвячена безпеці в Чорноморському регіоні, сьогодні є важливим заходом не тільки в геополітичному ракурсі, але і в бізнесі. Адже присутні на заході бізнесмени вважають безпеку гарантом бізнесу. А також безпека э основою для створення сприятливої атмосфери щодо залучення іноземних інвестицій - підкреслив виконавчий директор будівельної компанії «Гефест» Василіс Бумбурас.

Нагадаємо у жовтні минулого року форум «Трансатлантичний Діалог» проходив у столиці України. Тоді організатором заходу також виступав «Фонд Бумбураса», за підтримки Центру інформації та документації НАТО, у співпраці з German Marshall Fund. Після проведення Одеських міжнародних дебатів, президент благодійного фонду Пантеліс Бумбурас, разом із міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним запевнили присутніх, що подібний форум, присвячений безпеці у Чорноморському регіоні, стане традиційним заходом, який щорічно буде збирати під одним дахом представників шановної міжнародної спільноти, а також бізнесменів та політиків.


Автор: nikolaev
Прочитали - 877
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать