Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » » ОДЕСА: “КРАЩІ ПРАКТИКИ ТУРИСТИЧНИХ МІСТ ТА РЕГІОНІВ УКРАЇНИ”

ОДЕСА: “КРАЩІ ПРАКТИКИ ТУРИСТИЧНИХ МІСТ ТА РЕГІОНІВ УКРАЇНИ”

15-04-2019, 16:22
ОДЕСА: “КРАЩІ ПРАКТИКИ ТУРИСТИЧНИХ МІСТ ТА РЕГІОНІВ УКРАЇНИ”“Кращі практики туристичних міст та регіонів України”. Конференція під такою назвою пройшла в Одесі, в рамках туристичного тижня. Учасники - провідні українські експерти з розвитку туризму, обговорювали перспективи цієї галузі, а також розглянули тему фінансування туристичних проектів програмою Європейського банку реконструкції та розвитку. Так, серед них - створення туристичної мапи України. Центром для створення цієї мапи обрана Одеса - як перспективне туристичне місто. Як підкреслила народний депутат України, член фракції “Самопоміч” Анна Романова, Одеса, за останні роки зробила величезний прорив у туристичної сфері.

Досвід і рівень експертів у сфері туризму зростає. На думку фахівців, присутніх на конференції, Одеса є конкурентноздатним містом для багатьох курортів Туреччини та Болгарії. Зараз мета у цій галузі в Україні - зменшити туристичні податки, додавати більш робочих місць та збільшувати доходи до місцевих бюджетів. Учасники конференції зійшлися у думці, що законодавча та виконавча гілки влади повинні робити стратегічні шаги у туристичному розвитку України, щоб збільшити потік туристів, який з 2014 року, через бойові дії зменшився майже вдвічі. Так, Україна увійшла до ТОП -10 країн, небезпечних для туризму та подорожей.

За словами Анни Романової, щоб виправити ситуацію треба розвивати декілька стратегічних напрямків для досягнення кращих результатів. Це - фінансування програм розвитку туризму в Україні, створення дорожнього фонду, розвиток річного транспорту та роздержавлення “Укрзалізниці”, зменшення податкового тягаря для готелів, та впровадження цільового туристичного збору. Що стосується Одеси та області - тут потрібно розвивати такі проекти, як “Куяльник - курорт державного значення”, та “Виноробство в дії”.

Як вважають туристичні експерти, якщо в Україні буде прийнятий закон про туризм, ми прийдемо до системи, яка працює у Європі. А на сьогодні Одеса задає планку, як правильно та фахово займатися розвитком туристичної індустрії.


Автор: nikolaev
Прочитали - 110
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать