Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » » "РІЗДВЯНИЙ БАЛ" В С. КАМ’ЯНКА. "БОЛГАРСЬКА ХВИЛЯ" - volnatv.com

"РІЗДВЯНИЙ БАЛ" В С. КАМ’ЯНКА. "БОЛГАРСЬКА ХВИЛЯ" - volnatv.com

16-01-2019, 09:43
"РІЗДВЯНИЙ БАЛ" В С. КАМ’ЯНКА. "БОЛГАРСЬКА ХВИЛЯ" - volnatv.com12 січня в 22 раз в селі Кам’янка пройшов, вже відомий жителям району та області «Різдвяний бал». Свято традиційно проводиться в місцевому Палаці Спорту ім. М. Миндру. Який цього року зібрав понад 700 гостей.

"Різдвяний бал" вже відомий жителям району та області. Свято традиційно проводиться в місцевому Палаці Спорту села Кам’янка. Бал був заснований легендарним керівником колгоспу "Правда" – М. Миндру. Сьогодні, міський голова Іван Лефтеров також не забуває і зберігає традиції, саме тому 12 січня в 22 рази всі збираються, щоб насолодитися чудовою і чарівною атмосферою Різдвяного балу.

Цього року, подія зібрала понад 700 гостей. Серед них були керівники Ізмаїльського та сусідніх районів, депутати різних рівнів, сільські керівники та керівники різних підприємств, жителі Кам’янки та навколишніх сіл. Вони зібрались щоб відпочити, поспілкуватися та обмінятися енергією.
5
Організатори підготували велику концертну програму, що складається з декількох тематичних блоків. У яких взяли участь десять творчих колективів різних жанрів та напрямів - близько 150 чоловік.

Цього року програма була дуже різноманітною з численними конкурсами та нагородами. Що викликало у глядачів великий інтерес та позитивні враження.

До півночі тривав Різдвяний бал, люди розмовляли, жартували, танцювали. Це був справжній вечор відпочинку і радості від спілкування і зустрічі з новими людьми, вечір, де кожен міг зануритися в атмосферу Різдвяного балу.

Наприкінці близько ста артистів виконали для глядачів загальну хореографічну композицію. Це було дійсно вражаюче видовище, яке продемонструвало талант жителів Бессарабії.


Автор: nikolaev
Прочитали - 2 896
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать