Южная волна HD на youtv
Регистрация

«Двір - Scena»

17-05-2019, 11:29
«Двір - Scena»Практично кожен хто приїжджає до Одеси чув про Привоз, Дерибасівську, Потьомкинскі сходи, катакомби та Аркадію, але це далеко не все, що варто відвідати в Одесі, щоб відчути той самий одеський колорит і шарм, про які знімають фільми, пишуть пісні, книги і картини. Серед таких - одеські дворики, бо саме тут справжній дух старої Одеси, своєрідна непередавана атмосфера міста. У самому центрі Одеси, на вулиці Жуковського, 43 сховався маленький дворик - двір «Scena». Одна зі сторін двору - це стіна вже зруйнованого старого будинку, яка дуже нагадує декорації театру. невеличку сцену вдалося зробити з квіткової клумби. Зробити двір відкритим для відвідувань запропонував Дмитро Ковбасюк, який є головою СМД. Таку ідею підтримали його сусіди. На жаль, самого Дмитра вдома ми не застали, але нам вдалось поспілкуватися з його мамою, яка проживає в одній з квартир цього будинку.

На реконструкцію двору і перетворення його в культурний простір гроші зібрали на краудфандінговой платформі. З тих пір пройшло два роки і простір потребує відновлення перед новим літнім сезоном.

14 і 15 травня представники волонтерського руху «Будуємо Україну разом” приводили в порядок громадський простір за допомогою свого “БУРмобіля». Це справжня мобільна майстерня, яка колесить по Україні та відновлює громадські простори в селах і містах. У майстерні на колесах є все, що потрібно для ремонту - електроприлади, верстати, пили, інструменти та витратні матеріали.

Головна ідея проекту - створити сучасну, «живу» пам'ятку. Розвинути добросусідство, щоб люди більше спілкувалися і допомагали один одному. Змінити дворовий простір для комфортної життя людей, а не для комфортної стоянки машин.

Двір «Scena» - старт для діяльності молодих артистів, співаків та інших творчих людей, яким складно на початковому етапі зібрати аудиторію і знайти майданчик для виступів в центрі міста. Тут кожен, хто захоплений своєю діяльністю або хобі, зможе поділитися знаннями з іншими в форматі лекцій, майстер класів та воркшопів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 79
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать